Müşteri Hizmetleri

Zurich Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Zurich Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Zurich Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Zurich Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Zurich Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Zurich Sigorta ilk İsviçre merkezli olarak 1872 senesinde kurulmuştur. Dünyanın en eski ve en köklü sigorta şirketlerinden biri olma özelliğini taşır. Zurich Sigorta dünya üzerinde toplamda 170’den fazla ülkeye hizmet vermektedir. 55 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Zurich Sigorta’da; bireysel, ufak ölçekli şirketler, orta ölçekte şirketler, büyük ölçekte şirketler ve global anlamda büyük şirketler sigorta hizmeti alabilmektedir.

2010 senesinden bu yana yurdumuzda faaliyetlerine hızla sürdüren Zurich Sigorta, yurdumuzdaki pazarda yerini ön plana çıkarmış ve bir çok müşterisi bulunmaktadır. Zurich Sigorta’nın faaliyet verdiği alanlar şöyledir; Yangın, Nakliyat, Kaza, Sağlık, Hukuksal, Koruma, Mühendislik, Kredi Sigortaları. Ayrıca tüm ING Bank şubelerinden sigortacılık hizmeti alınabilmektedir.

Zurich Sigorta’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla teklif alabilir, tüm sigortacılık ürünleri ile ilgili bilgi alabilir, acil durum ve ferdi kazalarda arayabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden yapabilirsiniz.

Zurich Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 250 7500

Arama Kelimeleri: zurich sigorta iletişim bilgileri, zurich sigorta telefon no, zurich sigorta irtibat tel, zurich sigorta canlı destek, zurich sigorta müşteri temsilcisi, zurich sigorta şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu