Müşteri Hizmetleri

Zuhal Topal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Zuhal Topal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Zuhal Topal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Zuhal Topal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Zuhal Topal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Günümüzün sabah kuşağında en fazla izlenen programların başında evlilik programları gelmektedir. Birçok televizyon kanalında yayına giren evlilik programlarından birisi de Zuhal Topal’ın sunduğu Zuhal Topal’la İzdivaç programıdır. 2009 senesinden beri programı Zuhal Topal sağlamaktadır. Programda adaylar birbiriyle tanışır görüşür yahut ekran başında bir kişi programdaki bir adaya talip olabilir. Duruma göre evlilikle sonuçlanır.

Zuhal Topal’la İzdivaç programına katılmak için bir çok yol mevcut. Programa katılmak için yahut bir adaya talip olmak için bir 212’li numara, bir resmi programa başvuru formu ve Whatsapp aracılığı ile programa başvuru uygulayabilirsiniz. Whatsapp aracılığı ile başvuru yaparken kendinizi tanıtabilir; fotoğraf, video ve ses kaydı gibi medya dosyaları gönderebilirsiniz.

Zuhal Topal’la İzdivaç Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 300 18 18

Zuhal Topal’la İzdivaç Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0542 830 30 30

Zuhal Topal’la İzdivaç Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: zuhal topal iletişim bilgileri, zuhal topal telefon no, zuhal topal irtibat tel, zuhal topal canlı destek, zuhal topal müşteri temsilcisi, zuhal topal şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu