Müşteri Hizmetleri

Zubizu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zubizu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Zubizu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Zubizu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Zubizu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zubizu çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Zubizu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zubizu şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Zubizu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

ZUBİZU, Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. aracılığıyla geliştirilen bir mobil uygulamadır. Uygulamaya iOS ve Android platformlarından ulaşım yapmak olabilecekdür. ZUBİZU, yaşadığınız şehre göre size tavsiyelerde bulunur, en ünlü ve en özel restoranlarda tek dokunuşla rezervasyon yapmanızı sağlar.

En beğendiğiniz ve trend markalardaki size özel indirimler, ilgi alanlarınıza göre her gün güncel olarak size özel geliştirilen içeriklerle sizlere bol seçenekli teklifler sunar. ZUBİZU’da Yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat-eğlenceye tüm kategorilerde bol seçenekli en uygun teklifler sizi beliyor.

Zubizu Çağrı Merkezi Numarası

Zubizu, üyelerinin ilgi alanlarını dikkate alan en güncel trendleri ön plana koyan bir uygulamadır. İçerikler her gün güncellenir, sevdiğiniz markalarla alakalı içeriklerle alakalı indirimler yer alır. Konser ve etkinliklere kolay ulaşabilir, istediğiniz restoranlara kolay rezervasyon uygulayabilirsiniz. Yeme içmeden modaya, seyahatten otomobile, sanattan eğlenceye kadar farklı öneri ve içerikler sunan, Doğuş Bilgi İşlem ve  Teknoloji Hizmetleri A.Ş. aracılığıyla geliştirilmiştir. Ödemeler rahatlıkla tek bir tuşla yapılabilir. Zubizu çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Zubizu Müşteri Hizmetleri Numarası

Alışveriş, restoran rezervasyonları, konser ve etkinliklerle alakalı üyelerine kolaylık sağlayan anında indirimlerle alakalı bildirim veren, müşteri tatminiyetini ön planda tutar. 0 850 222 06 66 numaralı çağrı merkezi numiçinden iletişime geçilebilir. Bu numara ile kuruma ulaşabilir her türlü bilgiye varabilirsiniz. Müşterilerine mühim markaların alışveriş kısımlarında kolaylık sağlayan ürün bilgilendirmesi yapan, restoranlarda rezervasyon yapılmak istendiğinde müşteri temsilcisi yardımcı olabilir. Müşteri tatminiyeti hususunda kendilerini geliştiren şirket en kaliteli hizmeti verebilmek adına bilgi, istek ve görüşlerinizi kayıt altına alır. İstenirse [email protected] e-posta adresinden mesaj yoluyla iletişime geçilebilir. Her alanda üyelerinin tatminiyeti için çaba gösteren ve sürekli olarak değerini müşteri tatminiyetiyle daha da ilerletmeye çaba gösteren firma, müşteri, öneri ve isteklerinin dikkate alır. Ayrıca ücretsiz bir biçimde Zubizu, App Store yahut Google Play Store’dan indirip kullanılabilir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Zubizumüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Zubizu Müşteri hizmetleri Direk Bağlanma

Zubizu’ ya kayıt olmak için üyeden telefon numarası e-posta adresi ve bazı birtakım bilgiler alınır. Kişisel verilerin muhafaza edilmesi maksadıyla bunlar saklanır. Herhangi bir ücret ödemeden üye olunur. Üye olduktan sonra firma bünyesinde sahip olunan hizmetler üyeye sunulur. Üyeler belirli üye iş yerlerinde yaptıkları alışverişler, restoran rezervasyonlarıyla ödül kazanır. Üye kazandığı ödül puanlarını karşılığında ödüllerin bulunduğu katalog ürünlerine sahip olabilir. Üyeler istedikleri takdirde verilebilecek olan plastik kartları, sanal kartları kullanabilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Zubizu müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Zubizu Şikayet Hattı

Zubizu müşteri temsilcilerinden kaynaklanan her türlü şikâyeti dikkate alır. Önerilerinizi önemser ve daima iletişime geçip şikâyet, öneri veya tatminiyetlerinizle değerini daha da yukarılara taşımak ister. Bunun için https://www.zubizu.com. adresine girip ile iletişime geçilebilir. [email protected] e-posta adresinden mesaj ile her türlü istek, şikâyet ve öneriler bildirilebilir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Zubizu müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Zubizu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

ZUBİZU’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ZUBİZU uygulamasında bulunan teknik poblemleri basit bir şekilde bildirebilir, profilinizde yaşamış olduğunuz aksaklıkları bildirebilir, ödeme ve rezervasyon işlemlerindeki soru ve poblemlerinızı bildirebilir; soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde ZUBİZİ’ye bildirebilirsiniz.

ZUBİZU Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 06 66

Arama Kelimeleri: zubizu iletişim bilgileri, zubizu telefon no, zubizu irtibat tel, zubizu canlı destek, zubizu müşteri temsilcisi, zubizu şikayet hattı, zubizu müşteri hizmetleri numarası, zubizu çağrı merkezi numarası, zubizu iletişim numarası, zubizu çağrı merkezi, zubizu müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu