Bilgi Arşivi

Zorlu Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Zorlu Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Zorlu Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Zorlu Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Zorlu Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Zorlu Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Zorlu Holding iş ilanları, iş başvurusu, Zorlu Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

Zorlu Holding 1990 senesinde kurulmuş olup altı ana birimde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu birimler sırasıyla madencilik, enerji, metalürji, tüketici elektroniği, tekstil ve gayrimenkuldür. Zorlu Holding Türkiye ve dünya çapında 155 ülkede ürünlerini ve hizmetlerini pazarlamaktadır.

Zorlu Holding Denizcilik İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuZorlu Holding Denizcilik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Zorlu Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinde bulunan Zorlu Holding iş ilanlarına başvuruda bulunabilmek için, ilk kez şirketin insan kaynakları biriminin paylaşımı yaptığı ilanların olduğu, alakalı iş bulma sitelerine üyelik kaydı yapmak gerekmektedir.

Bunun için kullanıcı adı, e mail ve siteye giriş şifresi ile üyelik kaydını yaptıktan sonra, istenen iş ilanlarına başvurular gerçekleşmektedir. Bütün bu başvuruları titizlikle inceleyen insan kaynakları departmanı, aranan işe uygun şartları sağlayan personel adaylarını seçerek, onlarla iletişim sağlamaktadır.

Zorlu Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birisi olan Zorlu Holding adı altında ki iş ilanları ihtiyaca göre bir çok pozisyonda olabilmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere bu pozisyonlardan bazıları sırasıyla şunlardan oluşmaktadır;

 1. Bilgi Teknolojileri Mağazacılık Sistemleri Uzmanı
 2. Proje Yöneticisi
 3. Bilgi Teknolojileri İş Geliştirme Uzmanı
 4. Bilgi Teknolojileri Finansal Süreçler Sorumlusu
 5. New Generation Technologies It Senior Specialist
 6. Corparate Communication Specialist
 7. Yazılım Geliştirme Müdürü
 8. IT Business Partner – SAP Is-U
 9. IT Business Solutions Assistant Manager
 10. İş Analisti
 11. Network Güvenlik Uzmanı ve Sorumlusu
 12. Sistem Mimarileri Operasyon Müdürü

Zorlu Holding iş ilanlarındaki bu pozisyonlarda bulunan iş dalları için istenen özelliklerden biri erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak ve tüm başvuruda bulunan adaylar için geçerli olmak üzere 3 yıl uzman oldukları konularda iş deneyimi aranmaktadır.

Zorlu Holding Güncel İş İlanları

Zorlu Holding adı altında çalışmak isteyen personel adayları, şirketin ihtiyaç duyulan anlarda kariyer ve iş ilanı sitelerine verdiği ilanlar aracılığıyla iş bulabilmektedirler. Bu internet sitelerinde verilen iş ilanları 6 ana birim faaliyet alanında farklı departmanlar için olmaktadır.

Zorlu Holding ilköğretim, lise, ön lisans, yüksek lisans ve üniversite mezunlarına şirketi adı altında çalışma olanaklarını sağlamaktadır. Birçok alanda faaliyet gösteren şirketin eleman alımları, yurtiçi ve yurtdışında çalışmak isteyenler için olmaktadır.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Mutfak Komi İstanbul Başvur
Servis Komi İstanbul Başvur

Daha fazla Zorlu Holding iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu