Bilgi Arşivi

Zorlu Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Zorlu Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Zorlu Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Zorlu Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Zorlu Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Zorlu Enerji’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Zorlu Enerji bünyesine dahil olup Zorlu Enerji iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Zorlu Enerji işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Zorlu Enerji açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1993 senesinde ilk kez Zorlu Gruba ait kuruluşların elektrik gereksinimini karşılamak üzere kurulan Zorlu Enerji,  enerji sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren Türkiye merkezli küresel bir enerji şirketidir.

Zorlu şirketleri içinde halka açık olan tek şirket olan Zorlu Enerji, elektrik ve buhar üretimi ile bunların satışı ve sevkiyatı gibi hizmetler vermektedir. Ülkemizde solar panel satışı ve kurulumu, doğal gaz satışı ve sevkiyatı başta olmaz üzere santrallerinin kurulması ve en önemli hizmetlerinden birisi olan elektrikli araç şarj istasyonları ağı gibi çok sayıda alanda bulunmaktadır.

Yirmi beş seneyi aşan tecrübesi ve Zorlu şirketler grubundan aldığı güç ile ülkemiz enerji sektöründe çalışmalar yürüten önder markalardan birisi olan Zorlu Enerji,  sürekli olarak olarak attırdığı yatırımları ve binlerce çalışanı ile gün geçtikçe büyümeye sürdürmekte.

Zorlu Enerji İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuZorlu Enerji İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Zorlu Enerji İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enerji sektöründe yatırımlarına hız kesmeden devam eden Zorlu Enerji, bu bağlamda güncel olarak işçi alımı gerçekleştirmektedir. Enerji sektörünün farklı alanlarında faaliyet göstermesi sebebiyle çok sayıda ve çeşitli alanlardan iş ilanı yayımlamaktadır.

Personel alımlarını kariyer.net ve resmî web adresinin bunun yanında Linkedln üzerinden de gerçekleştiren Zorlu Enerji’nin tüm iş ilanlarını görüntüleyip iş başvurusunda bulunmak için gereksiniminiz olan tek şey bir hesap açmak ve güncel detaylarınızi içeren bir özgeçmişinizi hesaba yüklemek.

Yükleme işlemini tamamlandıktan sonra kariyer.net adresinde bulunan onlarca Zorlu Enerji ilanına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Zorlu Enerji, resmî web adresi olan zorluenerji.com.tr adresinde bulunan insan kaynakları bölümünden iş başvuru formu aracılığı ile firma bünyesine iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Zorlu Enerji, tüm büyük firmalar gibi Linkedln üzerinden de iş ilanları yayımlamaktadır. Bu link üzerinden ulaşabileceğiniz Linkedln profili aracılığı ile güncel ilanları takip edebilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan onlarca iş ilanını basit bir şekilde görüntülemek için aşağıda bulunan linkleri kullanabilirsiniz.

Zorlu Enerji İş İlanları

Enerji sektöründe ülkemizin global çaptaki oyuncularından birisi olan Zorlu Enerji, bu bağlamda her gün farklı meslek gruplarına olan gereksinimini gidermek amacı ile iş ilanları yayımlamaktadır. Bu ilanları öncelikli olarak görerek başvuru şartlarını öğrenmek istiyorsanız sitemizi takip etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Şarj İstasyonları İnşaat Elektrikçisi Teknisyeni İstanbul (Tümü) +10 il daha
2 Şarj İstasyonları Depo Teknikeri İstanbul (Tümü) +10 il daha
3 Kıdemli Şarj İstasyonları Elektrik Teknisyeni İstanbul (Tümü) +10 il daha
4 Mekanik Teknisyeni/Teknikeri Kırklareli
5 Kıdemli Muhasebe Uzmanı Eskişehir
6 Business Development Specialist İstanbul(Avr.)
7 Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
8 İş Geliştirme Uzman Yardımcısı (Yatırımlar) İstanbul(Avr.)
9 İş Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Avr.)
10 İş Geliştirme ve Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
11 Satış Destek Uzmanı İstanbul(Avr.)
12 Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.)
13 İş Sağlığı ve Güvenliği Yöneticisi Manisa
14 Kıdemli Vergi Uzmanı İstanbul(Avr.)
15 Satış Uzmanı – Ege Bölgesi İzmir +1 il daha
16 İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.)
17 Mechanical Engineer İstanbul(Avr.)
18 I&C Engineer İstanbul(Avr.)
19 Güneş Enerji Santrali Bölge Ürün Satış Mühendisi Ankara +2 il daha
Zorlu Enerji resmi web sayfasından iş başvurusu yapmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu