Müşteri Hizmetleri

Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Emeklilik çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Ziraat Emeklilik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.nin kuruluş tarihi 11 Mayıs 2009’dur. Kuruluşunun ardından yapılan çalışmalar ve T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığına yapılan başvuru neticesinde; Evlilik, Doğum, Hayat, Kaza, Sermaye İtfa Sigortaları ve Yatırım Fonlu Sigorta Branşlarında işlem yapma ruhsatını 31 Aralık 2009 tarihinde alarak sigortacılık faaliyetlerine bi hayli hızlı bir başlangıç yapmıştır.

Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi Numarası

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. yakın zamanda bir çok çalışanı da ilgilendiren bireysel emeklilik sistemine yoğun çalışmalar neticesinde 24 Ocak 2011 tarihinde Hazine Müsteşarlığı’nın onayıyla giriş yapmıştır. Bireysel Emekliliğin devlet aracılığıyla desteklenmesiyle birlikte günümüzde oldukça önemli ivme yakalamış ve kendi branşında önder duruma gelmiştir.

Ziraat Bireysel Emeklilik(Bes)’ten caymak için bi hayli hızlıca 0850 222 97 00 aranarak açılan menülerde sırasıyla 2,1 ve 1 menüleri seçilir. Ardından bazı bilgiler istenir.(TC kimlik numarası, cayma sonunda kesilen tutarın iadesi için banka kartı bilgileri) Kesilen tutarın geri yatırılabilmesi için sizden banka detaylarınız istenecektir. Ondan dolayı aramadan önce banka hesap detaylarınızi bir yere not etmeniz işlemlerinizi bi hayli hızlı biçimde yapmanıza olanak sağlayacaktır. Bilgiler girildikten sonra gelen menüden sırasıyla 1 ve 4 seçilir. Bunun yanında Ziraat Emeklilik Cayma Talebi iletilmiş olur. Kesilen tutarın hesabınıza 15 gün içinde iade edilmektedir.

Ziraat Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterisi, çalışanı ve iş ortakları ile birlikte çalışmalarını sürdürerek bu anlamda ülke ekonomisine değer katan bir şirket olma vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri tatminiyetini ön planda tutarak en iyi biçimde hizmet sunmanın yanında güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve bi hayli hızlı bir biçimde ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sunma misyonuna sahip olan firma sürekli olarak olarak gelişmekte ve müşteri kitlesini arttırmaktadır.

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş’nin telefon numarası 0850 222 97 00’dır. İstek, şikayet ve isteklerinizi hafta içi her gün 09:00-19:00 saatleri içinde arayarak iletebilirsiniz.

Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 97 00

Arama Kelimeleri: ziraat emeklilik iletişim bilgileri, ziraat emeklilik telefon no, ziraat emeklilik irtibat tel, ziraat emeklilik canlı destek, ziraat emeklilik müşteri temsilcisi, ziraat emeklilik şikayet hattı, ziraat emeklilik yetkili servis numarası, ziraat emeklilik cayma, ziraat emeklilik iptal, ziraat emeklilik çağrı merkezi numarası, ziraat emeklilik müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu