Başvurular

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Ziraat Bankası Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Ziraat Bankası Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ziraat Bankası Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ülkemizde faaliyet göstermekte olan üç kamu bankasından biridir. Ziraat Bankası 1863 senesinde Osmanlı zamanında kurulmuştur. Ayrıca o zamanda kurulan ilk banka özelliğini de taşımaktadır. Günümüzde Ziraat Bankası 1700’ü aşkın şubesinde, 30 bini aşkın çalışanı ile üyelerinin finansal gereksinimlerine anında yanıt verebilmek adına var gücü ile çalışmaktadır. Her geçen gün büyümesini sürdüren Ziraat Bankası ülkemizdeki müşteri portföyü yönünden da en büyüklerinden biridir. Bu nedenten bankanın şubeleri de genel itibariyle bi hayli kalabalık olmaktadır. İşlemlerinizi beklemeden, bi hayli hızlıca halledebilmeniz için genel itibariyle bankanın açılış saatleri civarında ziyaret etmeniz yararınıza olacaktır. Ziraat Bankası müşterileri, bankanın kaçta açılıp, kaçta kapandığını, öğle arası tatiline zaman girdiğini merak etmektedir. Peki Ziraat Bankası saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Yazımız Ziraat Bankası çalışma saatleri, mesai saatleri, çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı anlattık.

Ziraat Bankası Şubeleri Açılış Kapanış Saatleri 2021

Ziraat Bankası sabah 09:00 da açılmaktadır. Öğle Tatiline 12:30 da giren Ziraat Bankası 13:30 da tekrar mesaiye başlamaktadır. Akşam saat 17:30 da mesai bitmektedir. Bankanın tüm ATM’leri ise daima açık olarak hizmet vermektedir. Para çekme, yatırma gibi çeşitli işlemlerinizi banka şubelerine uğramadan da buralardan halledebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kaçta Açılıyor : Ziraat Bankası açılış saati 09:00 olarak  belirlenmiştir.

Ziraat Bankası Öğle Arası Ne Zaman : Ziraat Bankası öğle arası tatiline saat 12:30’da girmektedir.

Ziraat Bankası Öğleden Sonra Kaçta Açılıyor : Ziraat Bankası öğle tatili saat 13:30’da son bulmaktadır.

Ziraat Bankası Kaçta Kapanıyor : Ziraat Bankası şubeleri saat 17:30’a kadar hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı: Ziraat Bankası, Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonları hizmet vermemektedir. Bu banka ile olan işlemlerinizi yalnızca hafta içi mesai saatleri içinde yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Ziraat Bankası şubeleri, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır. Ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermemektedir.

Bankanın kapalı olduğu saatlerde herhangi bir kayıp, çalıntı gibi acil olan işlemlerinizi yahut diğer bankacılık işlemlerinizi Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00’ı arayarak halledebilirsiniz. Ziraat Bankası çalışma saatleri  yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu