Müşteri Hizmetleri

Zeplin Car Oto Kiralama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zeplin Car Oto Kiralama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Zeplin Car Oto Kiralama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Zeplin Car Oto Kiralama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Zeplin Car Oto Kiralama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zeplin Car Oto Kiralama çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Zeplin Car Oto Kiralama müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zeplin Car Oto Kiralama şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Zeplin Car Oto Kiralama müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Zeplin Car Oto Kiralama Çağrı Merkezi Numarası

Araç kiralamak bir çok birinin tercihleri içindedır. Kişiler kendi özel aracı olsa bile bazı durumlarda araba kiralamayı tercih ederler. Örnek vermek gerekirse uzak bir yere tatile gidecek olan bireyler otobüs veya uçak yolculuğunu tercih ederek, gittikleri yerde araba kiralayarak çevreyi gezebilirler. Kurumsal firmalar da haftalık ve aylık araba kiralayarak şehir içinde veya şehir dışında işlerini seri bir halde halledebilirler. Arabası olmayanlar, bakımda olanlar veya bir araba yetersiz gelen bireyler araç kiralama hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Zeplin Car çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Zeplin Car oto kiralama kurumsal ve bireysel üyelerine hizmet vermektedir. Kaskolu ve sigortalı bir çok modeldeki araçları ile Türkiye’nin bir çok yerindeki üyelerine ulaşmaktadır. Firmanın oluşturduğu çağrı merkezi numaraları da bulunmaktadır. Aklınızdaki soruları sormak, bilgi almak veya rezervasyon için arama uygulayabilirsiniz.

Zeplin Car Oto Kiralama Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin oto kiralama şifrketi olarak adını duyuran Zeplin Car bir çok modelde ve özellikte olan araçları ile göze çarpmaktadır. Günlük, haftalık veya aylık kiralama uygulayabilirsiniz. Daha uzun süreliğine araç kiralayacaksınız bireylere sunmuş olduğu indirimli fiyatlardan da yararlanmanız söz konusudur. 2001 senesinden beri faaliyetlerini sürdüren firma Türkiye’de 73 noktasıyla hızla büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Müşteri tatminiyeti için müşteri hizmetleri numarası da oluşturmuştur. 0850 800 01 34 / 0212 273 24 00 numaralardan ulaşım sağlayarak müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilmeniz olabilecekdür.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Zeplin Car müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Zeplin Car Oto Kiralama Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Zeplin Car ile direkt görüşme yapmak isteyen bireyler yukarıda onlara verdiğimiz numaralardan ulaşabilirler. İstek, dilek ve önerilerinizi müşteri temsilcilerine iletebilir facebook ve instagram hesaplarından firmayı takip edebilirsiniz. İnternet sitesinden üyelik oluşturarak araç rezervasyonu yapabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Kurumsal üyeler ekstra avantajlara da sahiptir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Zeplin Car müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Zeplin Car Oto Kiralama Şikayet Hattı

Zeplin Car müşteri tatminiyetine bi hayli önem vermektedir. Eğer aracınızı geç teslim aldıysanız, ödemede sıkıntılar yaşadıysanız veya hizmet değerinden şikayetçi iseniz hemen çağrı merkezlerini arayarak şikayette bulunabilirsiniz. Bütün şikayetler değerlendirilerek bireylere dönüş yapılacak ve mağduriyetler giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Zeplin Car müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Zeplin Car şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Zeplin Car Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 800 01 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Zeplin Car çağrı merkezi numarasına 0850 800 01 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres : Nova Baran Plaza / 19 Mayıs Cd. No:4 Kat:15-16 34360 Şişli – İstanbul

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 800 01 34 / 0212 273 24 00

Çağrı Merkezi İrtibat Numarası : 0212 273 29 33 / 0212 273 29 91

Fax Hattı : 0212 273 28 88

E Posta İletişim ve İrtibat Adresi : [email protected]

Arama Kelimeleri: Zeplin Car iletişim bilgileri, Zeplin Car telefon no, Zeplin Car irtibat tel, Zeplin Car canlı destek, Zeplin Car müşteri temsilcisi, Zeplin Car şikayet hattı, Zeplin Car müşteri hizmetleri numarası, Zeplin Car çağrı merkezi numarası, Zeplin Car iletişim numarası, Zeplin Car çağrı merkezi, Zeplin Car müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu