Bilgi Arşivi

Zara İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Zara İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Zara İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Zara İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Zara İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Zara’da çalışmak isteyenlere müjde! Zara iş ilanları, iş başvurusu, Zara işçi alımı haberleri makalemizde.

İspanyol asıllı bir giyim mağazası olan Zara, 1974 senesinde İspanya’nın Coruna kentinde ortaya çıkmıştır. Zara giyim mağazasının kurucuları ise; Arteix, Amancio Ortega (Galiçya) ve Rosalia Mera’dır. Zara dünyanın bir çok ülkesinde en ünlü giyim mağazalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. 

Şu anda, tam 93 ülkede 2.300’den fazla mağazaya sahip olan Zara’nın Türkiye’de de hemen hemen 42 tane mağazası bulunmaktadır. Hem kadınlar hem erkekler hem de çocuklar aracılığıyla bi hayli fazla bi hayli beğeni alan Zara’nın CEO’luğunu ise; 2011 senesinden beri Oscar Perez Marcote yapmaktadır. Zara dünya çapındaki mağazalar zincirini de her geçen gün daha fazla arttırmaya sürdürmektedir.

Zara İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuZara İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Zara İş İlanları

Zara’nın Türkiye’nin birden fazla şehrinde mağazası bulunmaktadır. Bunun yanında başvuru alternatiflerinizde de artmış olacaktır. Gün içinde bi hayli fazla yoğun bir tempoyla çalışan Zara satış temsilcileri, her daim yararına çalışma arkadaşı aramaktadırlar.

Zara iş başvurularınızı ise; dilerseniz internet üzerinden, dilerseniz de internet üzerinden yapmanız olabilecek olacaktır. Eğer mağazanın aradığı kriterlere uyum sağlıyorsanız, başvurunuz en kısa bir sürede kabul edilecektir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İstanbul Satış Danışmanı & Kasiyer İstanbul (Tümü)
2 Zara Store Manager İstanbul (Tümü) +8 il daha

Zara İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Zara iş başvurularınızı yüz yüze yapmak istiyorsanız; herhangi bir Zara mağazasına girmeniz ve orada bulunan yetkililerden başvuru formu istemeniz gerekir. Başvuru formunuza vesikalık fotoğrafınızı da eklediyseniz, değerlendirmeye alınacaktır.

Lakin siz başvurularınızı internet üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız; secret.cv, isinolsun.com, yenibiris.com, kariyer.net gibi sitelerden başvurularınızı uygulayabilirsiniz. Lakin başvurularınızı yaparken özgeçmişinizi de belirtmiş olmanız gerekmektedir. 

Eğer önceden özgeçmiş hazırlamadıysanız, gösterilen sitelere giriş yaparak kendinize ait bir cv belgesi hazırlayabilirsiniz. Başvurularınızı yaptıktan sonra, belgeleriniz Zara yetkilileri aracılığıyla incelenecek ve pozisyona uygun kriterlere sahip olup olmadığınıza dair bir karar verilecektir. Eğer başvuru yaptığınız departmana uygun görülürseniz, kısa zaman zarfında yetkililer size ulaşım yarayacaktır.

Zara İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

İnditex mağazalarından bir tanesi olan Zara, başvuru yapabilmeniz için, bir çok pozisyonu aktif hale getirmiştir. Bunlar;

  • Depo Sorumlusu
  • Mağaza Görevlileri
  • Satış Danışması
  • Lojistik Departmanı
  • Ofis Birimi
  • Ürün Yetkilileri
  • Mağa Müdürü 
  • Depo Sorumlusu olarak yetkililer aracılığıyla belirlenmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu