Başvurular

Zara Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Zara Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Zara Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Zara Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Zara Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Zara Türkiye genelindeki mağazalarında personel ihtiyacına yönelik farklı pozisyonlarda iş ilanları yayınlamaktadır. Zara İş Başvurusu Formu ve personel alımı, iş pozisyonları, Zara insan kaynakları bilgilendirmeleri içerisinde güncel bir şekilde paylaşılmaktadır. Eleman, personel alımıyla alakalı detaylar ve  Zara İş Başvuru Formu bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Zara iş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman iş pozisyonları nelerdir? İş Başvuru Formu nasıl doldurulur?

Müşteri hizmetleri alanında firmayla aynı ilkeleri paylaşabilen, yaş aralığı olarak dinamik sayılan 18 – 32 yaş aralığında, eğitim olarak en düşük lise mezunu, enerji ve motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde pozitif enerji sahibi kişilerin başvurabileceklerini söylemek olabilecekdür.
Penti Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Zara Açık İş Pozisyonları

Zara’da çalışabileceğiniz birden çok değişik kariyer pozisyonu bulunmaktadır. Satış danışmanı pozisyonu en fazla tercih edilen iş dallarındandır. Personel alımı yapacak olan firma, depo elemanı, kasiyer ve satın alma pozisyonları iş ilanları yayınlamaya sürdürmekte.

Kasiyer, muhasebe, satın alma ve bilgi işlem pozisyonları içinde bunun bunun yanında başvuru yapılmaktadır. Engelli personel alımı iş  ilanlarının dışında part time iş başvurusu da yapılmaktadır.

Zara İş Başvurusu ve İş İlanları

Zara insan kaynakları ve mecralardan açıklama yapılarak açıklamalan eleman ilanlarında, mağazalarında çalışma yaşamına katılmak üzere eleman personel alımı gerçekleştirmektedir. Zara İş Başvurusu Formunu yayınlayan kurum,  iş başvurularını değerlendirmeye alarak adaylara dönüş yapmaktadır.
Lc Waikiki İş İlanları ve Güncel İş Başvuru Formu

Aday Kriterleri

Tecrübe: Tecrübeli, tecrübeli olmayan adaylar yukarıda altını çizdiğimiz kriterlere uyum sağlamak şartıyla

Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun) ve üzeri eğitim düzeysinde ekip çalışmasına uyum sağlayabilen ve müşteri odaklı anlayış sahibi olan bireyler.

Pozisyon Bilgileri

Ürün Operasyon ve Transfer Elemanı 

Firma Sektörü: Tekstil, Mağazacılık (Ticaret)

Departman: Hizmet, Müşteri İlişkileri, Satış

Çalışma Şekli : Yarı zamanlı / Part Time

Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan yada profesyonel

Ülke/Şehir: İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

Zara İş Başvurusunda İstenilen Belgeler

  • Adli Sicil Kaydı
  • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
  • İkametgah Belgesi
  • Askerlik Durum Belgesi
  • Kimlik Fotokopisi
  • SGK Hizmet Dökümü
  • Öğrenim Durum Belgesi

Zara çalışanları ne kadar maaş alıyor?

ZARA çalışanlarına en düşük 2 bin 600 TL maaş ödemektedir. 45 saat full-time çalışan personele hemen hemen 3 bin 500 TL  ücret almaktadır. Prim alan personel maaşı 4 bin 500-5 bin TL civarındadır.

Buradan başvuru uygulayabilirsiniz. Zara İş Başvurusu Yapmak için Tıklayınız.

Ülker İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 

Hummel Personel Alımı ve İş İlanları

Puma İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Adidas İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Öğrenciler İçin En Kolay Para Kazanma Yolları

Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları

Koç Holding Personel Alımı İş İlanları

Penti Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu