Müşteri Hizmetleri

Zara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Zara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Zara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Zara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zara çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Zara müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zara şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Zara müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İspanyol kökenli bir firma olan Zara, yurdumuzda uzun senelerdır hizmet vermekle birlikte, özellikle bayanların terih ettiği, tüketim sektörünün mühim bir giyim şifrketidır. Bir çok alışveriş merkezinde şubesi olmakla birlikte, internet üzerinden yaptığı satışlarlada adından söz ettirmektedir.

Zara Çağrı Merkezi Numarası

Zara, İspanya’da 1975 senesinde Arteixo, Amancio Ortega, Rosaila Mera aracılığıyla kurulmuştur. Kurulmuş olduğu topraklardan hızla yayılarak, dünyanın en büyük 3 hazır giyim şifrketi arasına girmeyi başarmıştır. En son 2017’de yapılan sayımlara göre dünya üzerine 93 ülkede 2200’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Zara ismi yanında aynı şirkete bağlı olan ve Zara grubu olarak anılan Massimo Dutti, Uterque, Stradivarius, Bershka, Pul and Bear, Oysho isimli giyim markaları da hem Türkiye hem dünya çapında bi hayli bilinmektedir. Yıllarca hem kadın hem erkek giyimde önder marka olan firma, yalnızca giyim sektörüyle sınırlı kalmayıp ev dekorasyonu alanına yönelmiştir.

Zara Home adıyla ev aksesuarları ve ev tekstili alanına başarıyla imza atmıştır. Tartışılmaz değeri ve tanınmış tarzıyla senelerca giyim sektöründe müşterisinin kalbinde taht kuran firma, Zara Home olarak da aynı çizgiyi yakaladı. Hatırı sayılır derecede geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, ürünlerdeki değerini müşteri tatminiyeti alanında da ortaya koymuş bulunmakta. İnternet sitesi veya mağazalarından yapmış olduğunuz alışverişlerle alakalı geribildirim yapabileceğiniz Zara çağrı merkezi numarası mevcut.

Zara Müşteri Hizmetleri Numarası

Yıllardır değeri ve tarzı ile gözde markalar içinde olan Zara, satmış olduğu ürünlerden bi hayli emin olmakla birlikte, herhangi bir sorun çıkma durumuna karşılık müşteri hizmetleri numarası ile tüketicisinin de ürününün de arkasında duruyor. Zara Giyim veya Zara Home’dan yapmış olduğunuz alışveriş neticesinde değişim, iade yahut önerileriniz olduğunda 444 59 52 numaralı zara müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla firmayla görüşme sağlayabilirsiniz. Ayrıca sabit hatlardan ücretsiz olarak arayabileceğiniz 0800 211 10 02 numaralı hattı da bulunmakta. İki numaradan birini aradığınızda müşteri hizmetlerine bağlanabilir, işleminizi yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınacak olup, kişisel verileriniz kişisel verileri koruma kanunu kapsamı içinde koruma altına alınacaktır.

Zara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Zara müşteri hizmetleri direk bağlanma için dile getirdiğimiz numaraları hafta içi mesai saatleri içinde (08.30-19.30) aramanız yeterli olacaktır. Telesekreter aracılığıyla karşılanıp yönlendirilecek ve en asgari bekleme süresiyle müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Zara müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Zara Şikayet Hattı

Zara’nın çağrı merkezinin yanında şikayetlerinizi iletebileceğiniz internet adresi de mevcut. www.zara.com adresinden şikayetinizi şirkete bildirebilirsiniz. En kısa bir sürede dönüş sağlanacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Zara müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Zaraşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Giyim sektörünün öncülerinden olan Zara’nın çağrı merkezi numarasına aşağıda varabilirsiniz.

Pazartesiden Cumaya kadar saat 08:30 dan saat 19:30 a kadar telefon ile iletişim kurabilirsiniz.

Çağrı merkezleri cumartesi saat 10:00 ila 16:00 a kadar hizmet vermekle birlikte, pazar günleri iletişim desteği yoktur.

Zara İletişim: 444 59 52 (Telefon tarifenize göre ücretlendirilir)
Zara Çağrı Merkezi: 0 800 211 10 02 (Sabit telefonlardan ücretsiz arama)

Zara Türkiye yetkililerine internet ortamından ulaşmanızda olabilecek. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formu aracılığıyla öneri, istek ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Formu doldururken mail ve telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz.

Zara İletişim Formu

Arama Kelimeleri: zara iletişim bilgileri, zara telefon no, zara irtibat tel, zara canlı destek, zara müşteri temsilcisi, zara şikayet hattı, zara müşteri hizmetleri, zara müşteri hizmetleri numarası, zara çağrı merkezi numarası, zara iletişim numarası, zara çağrı merkezi, zara müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu