Müşteri Hizmetleri

Zahide Yetiş’le Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Zahide Yetiş’le Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları, müşteri hizmetleri bölümümüzde Zahide Yetiş’le Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları ile alakalı bilgiler paylaştık. Zahide Yetiş’le Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları yazımızın detayları..

Zahide Yetiş’le Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Zahide Yetiş’le programı 2015 senesinden bu yana Show TV ekranlarında yayına giren sağlık programıdır. Zahide Yetiş, Doktorum programıyla tanınmış ardından atv ekranlarında yayına giren Zahide ile Yetiş Hayata programını uzun bir sunmuştur. Sabah kuşağının en gözde programlarından birisi olan ve Türkiye’nin en bi hayli beğeni alan sunucularından olan Zahide Yetiş, Zahide Yetiş’le programı ile hafta içi her gün saat 09.30’da Show TV ekranlarında.

Zahide Yetiş’le programında Türkiye’de tanınmış ve alanında en uzman olan doktor ve diyetisyenler konuk olmakta, stüdyoda bulunan bireylerin yahut telefon yoluyla iletişime geçen seyircilerin sağlık problemlerine çözüm bulmaktadır. Ayrıca her gün birbirinden özel sağlık sırları, güzellik sırları, hastalıkların tedavileri için doğal ipuçları ve daha bi hayli fazla bilgilendirici bir programdır.

1979 senesinde Viyana’da dünyaya gözlerini açan Zahide Yetiş ilerleyen zamanda Türkiye’ye döndü. Liseyi İzmir Özel Fatih Koleji’nde okuyup Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden mezun olan Zahide Yetiş ilk olarak seslendirmeler ile karşımıza çıktı. TRT’de çocukluk zamanında seslendirmeler yapmış olup ilerleyen zamanlarda bir çok programda sunuculuk yapmıştır. 2009 senesinde Kanal D’de yayına giren Doktorum programıyla tanınmış olan Zahide Yetiş ATV’de yayına giren Zahide ile Yetiş Hayata isimli programın sona ermesinden sonra, 7 Aralık 2015’ten beri Show TV’de hafta içi her sabah yayına giren Zahide Yetiş’le programını sunmaya başlamıştır ve halen bu program aktif bir biçimde devam etmektedir. Ayrıca Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor! başlıklı bir kitap yazmış olan Zahide Yetiş Show tv ekranlarında hafta içi her gün saat dokuz otuzda karşımıza çıkmaktadır. Daha önce bir defa evlilik yapan ve boşanan Zahide Yetiş, halen iş adamı Cem Arısoy ile evli olup çiftin Aras adında bir oğulları bulunmaktadır.

Zahide Yetiş İletişim Numarası

Zahide Yetiş iletişim numarası aktif olarak çalışmaktadır. İletişime geçip katkı sağlamanız veya görüş, öneri ve istekleriniz için sizlere verilen Zahide Yetiş iletişim numarası üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Zahide Yetiş’le programının bir canlı yayın iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak canlı yayına bağlanabilir, Zahide Yetiş ve konuklara problem yaşadığınız konuları paylaşabilir, bilgi alabilirsiniz. Ayrıca çok yakında zamanda Zahide Yetiş’le programı Whatsapp telefon numarası yayına girecektır. Yayına girdiğinda bu yazımız üzerinden numarayı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Zahide Yetiş’le Telefon İhbar Numarası
0212 471 96 96

Zahide Yetiş’le Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 471 96 96

Zahide Yetiş’le Whatsapp İhbar Hattı Numarası
Yakın zamanda yayına girecektır.

Arama Kelimeleri: zahide yetiş’le iletişim bilgileri, zahide yetiş’le telefon no, zahide yetiş’le irtibat tel, zahide yetiş’le canlı destek, zahide yetiş’le müşteri temsilcisi, zahide yetiş’le şikayet hattı, zahide yetiş iletişim numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu