Başvurular

Zabıta Alımı 50 Kişi İçin Gaziantep Türkiye Genelinden Başvuru Alacak 2022

Zabıta Alımı 50 Kişi İçin Gaziantep Türkiye Genelinden Başvuru Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Zabıta Alımı 50 Kişi İçin Gaziantep Türkiye Genelinden Başvuru Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Zabıta Alımı 50 Kişi İçin Gaziantep Türkiye Genelinden Başvuru Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Zabıta Alımı 50 Kişi İçin Gaziantep Türkiye Genelinden Başvuru Alacak

Gaziantep Büyükşehir Belediyesine bağlı Şahinbey Belediye Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre adı altından hizmet etmek üzere Türkiye geneli başvuru alınan 50 kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi.

Yayınlanan iş ilanına göre Gaziantep Büyükşehir Belediyesine bağlı Şahinbey Belediye Başkanlığının alımı yapacağı unvan 50 kişilik boş kontenjanda Zabıta Memuru alımı yapılacağı bilgisi verildi.

Öğrenim Şartı Nedir

Başvuru yapacak birinin siyasal bilgiler, iktisat, işletme yahut iktisadi ve idari bilimler bölümlerinden herhangi birinden lisans olarak mezun olmak şartı aranmaktadır.

Öğrenim şartlarının yanında KPSS puan şartı da aranmakta olup bu puan KPSS P3 puan türünden 70 puan sahibi olmak gerekmektedir.

Memur Alımı Genel Ve Özel Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan,

Kamusal haklarından mahrum olmama,

T.C.K 53 maddesine uyma,

Erkek adayların askerlikten muaf olması,

Görevini devamlı yapmasına engel problemi bulunmama,

Başvuru yapacak kadın adayların 1.60 erkek adayların ise 1.67 boyunda olması ve boyu ile kilosu içinde 10 kg. den fazla fark olmaması,

30 yaşını geçmemiş olma ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartı aranıyor.

Zabıta Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır

Başvuru yapacaklar için adaylar başvurularını istediğimiz belgeler ile birlikte şahsen yahut posta yolu ile birlikte Kolejtepe Mah. Yeşilcami Cad. No:8 Şahinbey/Gaziantep adresine yapılacaktır.

Başvurular 13 Kasım 2021 tarihinde alınmaya ekranlara gelecek olup en geç müracaatlar 17 Kasım 2021 tarihinde sona erecektir. Başvurular mesai saatleri içinde yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu