Başvurular

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Yurtiçi Kargo Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Yurtiçi Kargo, 1982 senesinde kurulmuş olan bir kargo şirketidir. Aynı zamanda ülkemizde kurulan ilk kargo şifrketi olma özelliğini taşımaktadır. İlk olarak Türkiye’ye sonrasında KKTC’ye ve 1996 senesinden bu yana yurtdışı gönderiler yapmaya başlamıştır. Firmanın VIP, Gün Tercihli, Tahsilatlı Gönderi (Kapıda ödeme sistemi) gibi hizmetleri mevcuttur. 2006 senesinde kargo paketlemesi hizmetlerine başlamışlardır. Normal kargo poşeti, standart kutular, armağan kutuları, rulo tip paketler ve Türkiye’deki kargoculukta ilk kez, kırılabilecek, hassas, elektronik eşyalar için Havalı Paket gibi paketleme alternatifleri mevcuttur. 2011 senesinden bu yana de İnternet Şube, iPad ve iPhone üzerinden on-line kargo işlem hizmetleri başlatmışlardır. Yurtiçi Kargo, kargo firmaları içinde en fazla tercih edilenlerden biridir. Kargolarını Yurtiçi Kargo aracılığı ile göndermek isteyen müşterileri Yurtiçi kargo çalışma saatleri, sevkiyat saatleri, çalışma günleri hususunda bilgi talep etmektedirler. Yazımız devamında Yurtiçi Kargo saat kaçta açılıyor, kaça kadar çalışıyor, saat kaçta kapanıyor geniş bir şekilde olarak bahsettik.

Yurtiçi Kargo Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

Yurtiçi Kargo şubeleri her sabah 09:00’da açılıp 18:00’da kapanmaktadır. Firmanın öğle arası tatili bulunmamaktadır. Çalışma saatleri içinde hafta içi her gün saat 18:00’e kadar kargolarınızı gönderebilir ve kargolarınızı alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Mesai Saatleri : Kargo şifrketi 09:00 ile 18:00 içinde faaliyet göstermektedir.

Yurtiçi Kargo Kaçta Açılıyor? : Yurtiçi Kargo hafta içi her gün saat 09:00’da açılmaktadır.

Yurtiçi Kargo Saat Kaçta Kapanıyor? : Yurtiçi Kargo şubeleri 18:00’a kadar üyelerine hizmet vermek adına açık bulunmaktadır.

Yurtiçi Kargo Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı? : Yurtiçi Kargo Cumartesi gününde de çalışmaktadır. Hafta sonu, Cumartesi günü 09:00 ile 13:00 içinde standart işleyişleri sürdürmekte olup, saat 13:00 ile 17:00 içinde üyelerinin gönderilerinin kabulü ve teslimi yalnızca şubelerden yapılmaktadır. Yani kargo şirketi bu saatler içinde evinize yahut iş yerinize sevkiyat yapmaz. Yurtiçi Kargo şubeleri Pazar günü kapalı durumdadır.

Yurtiçi Kargo Dağıtım Saatleri : Yurtiçi Kargo hafta içi her gün sabah 09:00 ile akşam 18:00 içinde sevkiyat yapmaktadır. Firma hafta sonu yalnızca Cumartesi gününde saat 09:00 ile 13:00 içinde sevkiyat yapar.

Yurtiçi Kargo Kurye Çağırma Saatleri : Yurtiçi Kargo müşterileri adreslerine saat 08:00 ile 15:30 saatleri içinde kurye talep edebilmektedirler.

Yurtiçi Kargo Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : Yurtiçi Kargo, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayram süresi boyunca şubelerini kapalı tutmaktadır. Lakin arefe günü kargolarınızı gidip teslim alabilirsiniz. Harici olarak 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatillerde de hizmet vermemektedir. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler BasvuruAdresi.net sitesi olarak Yurtiçi Kargo sitesi üzerinden güncel bir şekilde edindiğimiz bilgilerdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu