Başvurular

Yunus Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Yunus Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Yunus Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Yunus Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Yunus Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Yunus Market Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Yunus Market, bir aile şirketi olarak 1995 senesinde faaliyete başlamıştır. İlk olarak Ankara ilimizde kurulmuş olan Yunus Market, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve şimdilerde Kocaeli, Sakarya, Düzce, Kırşehir, Tokat, Çorum, Çankırı illerinde 90’i aşkın mağaza sayısına ulaşmıştır. Yunus Market ülkemizin 81 ilinde şube açmak üzere çalışmalarına sürdürmektedir. Peki Yunus Market sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Yunus Market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Yunus Market Açılış Kapanış Saatleri 2021

Yunus Market şubeleri haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar 9 hizmet vermektedir. Yunus Market şubeleri her sabah saat 09:00‘da açılmakta ve akşam saat 21:00‘de kapanmaktadır. Yunus market çalışma saatleri ile ilgili herkes aracılığıyla araştırılan bazı soruları aşağıda siz değerli okurlarımız için yanıtladık.

Yunus Market Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Yunus market şubeleri sabahları saat 09:00’da açılır ve hizmet vermeye başlamaktadır.

Yunus Market Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Yunus market şubeleri Türkiye genelinde akşam saat 21:00’e kadar açıktır.

Yunus Market Hafta Sonu Pazar Günleri Açık Mı / Çalışıyor Mu : Yunus market yalnızca hafta içi değil bunun yanı sıra Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu da açıktır, üyelerine hizmet vermektedir.

Yunus Market Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Yunus market arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır. Lakin Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalıdır.

Bu makalemizde siz değerli okurlarımıza Yunus Market çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler vermeye çalıştık. Konu ile ilgili daha kapsamlı bir şekilde bilgi almak için, kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0312 815 47 47” üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Diğer Güncel Çalışma ve Mesai Saatleri için TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu