Başvurular

Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kamu Personeli Alımı Başvuru Kılavuzu 2022

Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kamu Personeli Alımı Başvuru Kılavuzu 2022, iş başvuruları bölümünde Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kamu Personeli Alımı Başvuru Kılavuzu ile ilgili bilgi aktaracağız. Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kamu Personeli Alımı Başvuru Kılavuzu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kamu Personeli Alımı Başvuru Kılavuzu

Resmi kamu personeli alım ilanları yayınlanmaya sürdürmekte. İzmir İleri teknoloji Enstitüsü Rektörlüğü aracılığıyla yapılan ilan ile açıklamalarında enstitü adı altında devlet memurları yasasına göre anlaşmali kamu personelleri alınacak. Yapılan bilgilendirmede alınacak personeller sözlü sınavı ile kurum bünyesine atanacaklar.

Yeni Kadro Bilgi Güvenliği Personel Alımı

Teknoloji enstitüsü işçi alımı açıklamaları ile lisans Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölüm mezunları içinden 1 kişi bilgi güvenliği personeli olarak görevlendirilecek.

Net Yazılım Geliştirme Kamu Personeli Alımı

Enstitüye lisans Bilgisayar Mühendisliği yahut Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu .Net yazılım geliştirme personeli olarak görev verilecek 1 kişi kamu personeli alımı yapılacak.

Bilişim Üzerine Yapılacak Alıma Başvuru Genel Şartları

Bilişim personeli adaylarının memuriyet kanunu memur olma genel şartları maddesindeki gösterilen şartları taşıması,

Personel adayları ile ilgili düzenlenecek olan Arşiv araştırması sonucunun olumlu olması,

2020 senesinde tertip edilen KPSS P3 puanına sahip olmaları,

Adayların başvuru tarihi ile 36 yaşından gün almamış olmaları,

Mesleklerini yapmalarına mani sağlık problemlerinin olmaması gibi başlıca kamu işçi alımı şartları aranmaktadır.

İzmir Enstitü Personel Alımında Başvurular Bugün Başladı

İzmir enstitü işçi alımında şartları taşıyan ve başvuru yapmak isteyen personel adaylarının 09 Kasım 2021 tarihi ile 23 Kasım 2021 tarihleri içinde başvurularını Üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen veya posta yolu ile göndermeleri gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu