Başvurular

YÖKAK 2022 Yılı Kamu Personeli Alım Başvuru Tarihleri 2022

YÖKAK 2021 Yılı Kamu Personeli Alım Başvuru Tarihleri 2022, iş başvuruları bölümünde YÖKAK 2021 Yılı Kamu Personeli Alım Başvuru Tarihleri ile ilgili bilgi aktaracağız. YÖKAK 2021 Yılı Kamu Personeli Alım Başvuru Tarihleri ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

YÖKAK 2021 Yılı Kamu Personeli Alım Başvuru Tarihleri

YÖKAK kurumunun yayınlamış olduğu ilana göre adı altında istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 5 kamu personeli alımı yapılacağı kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede ilana çıkarıldı. Adaylar için son başvuru tarihi haberimizin detay kısmında.

Başvuruda bulunacaklar için alımı yapılacak unvanlar 5 adet anlaşmali bilişim personelinin alınacağı altı çizildi. Toplamda 5 adet anlaşmali kamu personeli alımı yapılacak.

Genel Müracaat Şartları

T.C vatandaşı olan adaylar için başvurular ilana çıkarıldı. 18 yaşını tamamlamış olma, kamusal haklarından mahrum olmama, belirli suçlardan ceza almamış olma yahut mahkum olmamış olma şartları aranıyor.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olma, görevini yapmasına engel zihinsel yahut fiziksel engeli bulunmama, herhangi başka bir kamu kurumu ile anlaşmasi bulunmama;

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuruda bulunacaklar için müracaatlar bu gün 1 Eylül 2021 tarihi itibari ile alınmaya ekranlara gelecek olup en geç müracaatların 10 gün içinde 10 Eylül 2021 tarihine kadar müracaatlarını tamamlaya bileceklerdir.

Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden gösterilen tarihler içinde online olarak elektronik ortamda müracaatlar gerçekleştirilecektir. Adaylar için başvurular yalnızca online olarak yapılacak olup şahsen yahut posta yolu ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru yapacaklar başvuruları onaylanan bireyler için başvuruda gerekli belgelerin istediğimiz tarihler içinde kurum tarafına iletilmesi gerekmektedir.
Başvuruda herhangi bir İkamet şartının aranıp aranmadığı kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede aranmadığı bilgisi verildi.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu