Başvurular

Yıldız Teknik Yüksek Maaşlı Kamu Personel Alımı Başvurusu(14 Eylül Son) 2022

Yıldız Teknik Yüksek Maaşlı Kamu Personel Alımı Başvurusu(14 Eylül Son) 2022, iş başvuruları bölümünde Yıldız Teknik Yüksek Maaşlı Kamu Personel Alımı Başvurusu(14 Eylül Son) ile ilgili bilgi aktaracağız. Yıldız Teknik Yüksek Maaşlı Kamu Personel Alımı Başvurusu(14 Eylül Son) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Yıldız Teknik Yüksek Maaşlı Kamu Personel Alımı Başvurusu(14 Eylül Son)

Yayınlanan kamu iş ilanı ile KPSS puanlı ve yüksek maaşlı kamu personeli alım ilanı ile değişik pozisyonlarda çalıştırılacak işçi alımı için başvuru süreci bitmek üzere şartları taşıyan adaylar için bu fırsat kaçırılmaz.

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi aracılığıyla yapılan ilan açıklama ile bünyesine bilgi işlem biriminde tam zamanlı çalıştırılacak personeller alınıyor. Alınacak personellere yazılı, sözlü ve uygulamalı sınav uygulamaları yapılacak.

Adayların seçiminde 2019 yahut 2021 senesinde tertip edilen KPSS P3 puanları değerlendirmeye alınacak.

Lisans Mühendislik Alanlarından Mezunlar Başvuru Yapabilecek

Üniversite aracılığıyla yapılan bilgilendirmede seçimi yapılacak bilişim personeli alımında adayların;

Memur olma yeterliliğine sahip olması,

Lisans Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği mezunu olmaları,

Adayların yazılım ve tasarım geliştirme çalışmaları yönetimi hususunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu hususunda 5 yıl tecrübeye sahip olması,

Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş yahut muaf olması gibi başlıca şartlar bulunmaktadır.

Başvuru yapacak adaylar için ekte sunduğumuz başvuru kılavuzu içinde bulunan özel şartlar bölümünde gösterilen mesleki alan şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir.

Başvurular Daire Başkanlığı İnternet Sitesi Üzerinden

Şartları taşıyan tüm adayların başvurularını 14 Eylül 2021 tarihine kadar üniversite personel daire başkanlığı internet adresi üzerinde bulunan işe başvuru formu ile Yıldız Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Davutpaşa Kampüsü Ek Hizmet Binası Esenler/ İstanbul adresine göndermesi gerekmekte.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu