Bilgi Arşivi

Yıldız Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Yıldız Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Yıldız Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Yıldız Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Yıldız Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Yıldız Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Yıldız Holding bünyesine dahil olup Yıldız Holding’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Yıldız Holding işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Yıldız Holding’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1944 senesinde İstanbul Eminönü’nde ürettiği ilk pötibör bisküvi ile faaliyetlerine başlayan Yıldız Holding şu an itibari ile Orta ve Doğu Avrupa dahil olmak üzere Orta Doğu ve Afrika bölgelerinin en büyük gıda üreticisi konumundadır.

Ülkemizde çokça bilinen Ülker’in de adı altında olduğu Yıldız Holding 49 ürün kategorisinde 300’ün üzerinde markası ve 2.700 adet ürün çeşidi ile üyelerine hizmet vermektedir. 24 tanesi Türkiye dışında toplam 83 fabrikası ve 56.000 çalışanı bulunan Yıldız Holding ülkemiz merkezli global bir markadır.

Yıldız Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuYıldız Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yıldız Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Global marka kimliğine yakışır bir biçimde adaylar için çeşitli kaynaklardan işe alım fırsatı sunan Yıldız Holding ülkemizde kariyer.net ve çeşitli kaynaklardan işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kariyer.net adresi üzerinden iş başvurusunda bulunmak için tüm diğer firmalar gibi ilk kez bir üyelik oluşturmalısınız.

Kariyer.net adresine giriş yaptıktan sonra sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak açılan sayfadan basit bir şekilden üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ardından güncel detaylarınızi içeren bir özgeçmişi profilinize yükledikten sonra tüm iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Yıldız Holding özellikle genç yeteneklere sektörde fırsat yaratmak amacı ile Job@Yıldız programını yaratmıştır. Bu program kapsamı içinde her sene belirli zamanlarda başvuru alınır. Başvuru tarihleri için Yıldır Kariyer sosyal platform hesaplarını takip edebilir ve program ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kariyer.net adresi üzerinde bulunan iş fırsatlarını basit bir şekilde görmek için aşağıda bulunan linkleri kullanabilirsiniz.

Yıldız Holding İş İlanları

Sadece kariyer.net adresinde 100’e yakın iş ilanı bulunan Yıldız Holding,  yarattığı iş programları, sürekli olarak büyüyen yapısı ve farklı alanlardaki yatırımları sebebiyle üretken iş gücüne bi hayli ihtiyaç duyan bir marka.

Bu nedenle sürekli olarak yeni iş ilanları yayımlayan Yıldız Holding’in tüm haberlerini ilk önce öğrenmek istiyorsanız kariyer.net adresini ve sitemizi aralıklı olarak kontrol etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Elektrik Elektronik Bakım Mühendisi Adana Başvur
Fabrika Bakım Teknikeri Kocaeli Başvur
Hukuk İşleri Sorumlusu İstanbul Başvur
Elektrik Bakım Mühendisi İstanbul Başvur
Mekanik Bakım İşçisi İstanbul Başvur
Satış Müdürü İstanbul Başvur
İhracat Uzmanı Kocaeli Başvur
Financial Controller Specialist İstanbul Başvur
Internal Auditor İstanbul Başvur
Senior IT Auditor/It Auditor İstanbul Başvur
Mekanik Bakım Mühendisi İstanbul Başvur
E – Ticaret Operasyon Personeli Kocaeli Başvur
Üretim Mühendisi Kocaeli Başvur
Mekanik Bakım Elemanı İstanbul Başvur
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İstanbul Başvur
Pazarlama Yöneticisi İstanbul Başvur
Satış Yöneticisi İstanbul Başvur
Operasyon Sorumlusu İstanbul Başvur
Soğuk Satış Plasiyeri Aydın Başvur
Motorlu Kurye İstanbul Başvur

Daha fazla Yıldız Holding iş ilanı için tıklayın.

Yıldız Holding iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu