Bilgi Arşivi

Yiğit Akü İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Yiğit Akü İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Yiğit Akü İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Yiğit Akü İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Yiğit Akü İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Yiğit Akü’de çalışmak isteyenlere müjde! Yiğit Akü iş ilanları, iş başvurusu, Yiğit Akü işçi alımı haberleri makalemizde.

1976 senesinde Ankara’da kurulan Yiğit Akü, şimdilerde ihracat da yapan büyük bir şirket olmuştur.

Yiğit Akü İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuYiğit Akü İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yiğit Akü Güncel İş İlanları

Yiğit Akü, çalışan ihtiyacı duyduğunda görüşmeler yaparak, onay da alınmasıyla birlikte iş açıklamaları yapmaktadır. Bu şirkete ait iş ilanları güncel olarak kariyer.net ve İŞKUR üzerinde görülmektedir.

Bu ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar, tüm gereksinimleri sağladığından emin olmalıdır. Her çalışanının sosyal hakkına saygılı bir şirket olan Yiğit Akü, yemek ve yol gibi hakları tatmin edici biçimde verir. Bünyesinde farklı iş kolları olduğu için çalışma koşulları değişiklik gösterebilir. Genel anlamda incelendiğinde, saatlerinin ve koşullarının uygun olduğu görülmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Tasarım Mühendisi Ankara
2 Proje Satış Mühendisi Ankara
3 İleri Teknolojiler Üretim Mühendisi Ankara
4 Üretim Operatörü Ankara
5 Üretim Mühendisi Ankara
6 Süreç / Proses Kalite Operatörü Ankara
7 Yazılım Uzmanı Ankara
8 AR-GE Mühendisi Ankara
9 İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ankara
10 Forklift Operatörü Ankara
11 Kalite Sistem Mühendisi Ankara
12 Planlama Mühendisi Ankara
13 Vardiya Amiri Ankara
14 İthalat Uzmanı Ankara
15 Giriş Kalite Kontrol Elemanı Ankara

Yiğit Akü İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yiğit Akü, resmi sitesi üzerinden hem iş, hem de staj başvuruları almaktadır. Başvuru için ilk kez sol üst köşede bulunan alt alta üç çizgi halinde simgeye tıkladıktan sonra, açılan menüde “insan kaynakları” linkini seçmeniz gerekir.

Staj başvurusu için alakalı sekmeye gelerek, ad-soyad, e-posta, telefon ve mesaj detaylarını göndermeli, sonrasında “başvuruyu gönder” butonunu kullanmanız gerekmektedir. İş başvurusu için diğer sekmeye geçerek, alakalı alanları doldurup, sonrasında “başvuruyu gönder” butonunu kullanmalısınız.

Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapmak istiyorsanız, ilk kez platform üzerine hesap açmanız gerekir. Ardından başvuruda bulunmadan, tüm özgeçmişinizi güzel ve doğru biçimde doldurmanız gerekmektedir.

Ardından arama kısmına “Yiğit Akü” yazdıktan sonra, sonuçları inceleyebilir, gerekli başvuru işlemini uygulayabilirsiniz. 

İŞKUR üzerinden başvuru için de ilk kez burada bir kaydınızın olması gerekir. Ardından başvuru bi hayli hızlı biçimde yapılabilir.

Yiğit Akü İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Yiğit Akü iş başvurusu, İŞKUR ve kariyer.net üzerinde güncel şu pozisyonlara yapılabilir;

  1. Elektrik Bakım Teknikeri
  2. Mekanik Bakım Operatörü
  3. Endüstriyel Akü Satın Alma Uzmanı
  4. Endüstriyel Akü Kalite Yöneticisi
  5. Sürec / Proses Kalite Operatörü
  6. Mekanik Bakım Onarımcısı
  7. Forklift Operatörü

İş ilanlarının bir son başvuru tarihi olabileceğ için, kaçırmaksızın başvuruda bulunmanız gerekir. Bunun yanında başvurduğunuz ilanın sizinle uyumluluğu bi hayli önemli bir konudur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu