Müşteri Hizmetleri

Yetenek Sizsiniz Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Yetenek Sizsiniz Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Yetenek Sizsiniz Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Yetenek Sizsiniz Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Yetenek Sizsiniz Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Yetek Sizsiniz Türkiye, ülkemizin en bilinen yarışma programlarından biri olma özelliğini taşır. 2009 senesinden bu yana yapımcısı olan Acun Medya aracılığıyla her sene yeni sezonları düzenlenmektedir.  Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ülkemizce sık takip edilen ve çok konuşulan programlardan biri olma özelliğini taşır. Acun Medya’ya ait olan TV8 ekranlarında seyredenleriyle buluşmaktadır. 8 yıldan bu yana ekranlardadır.

Yetenek Sizsiniz Türkiye adından da anlaşılacağı üzere bir yetenek yarışmasıdır. Türkiye’nin dört bir yanından yarışmaya katılan yarışmacılar ayrı ayrı kabiliyetlerini sergilerler. Uzun bir eleme döneminin ardından 2.turlar başlar, ardından çeyrek final, yarı final ve büyük finalle birlikte büyük ödül olan 500.000 TL yarışma şampiyonuna verilir.

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin herhangi bir iletişim numarası yahut Yetenek Sizsiniz Türkiye Whatsapp numarası gibi numaraları bulunmamaktadır. Lakin aşağıda bulunan normal başvuru yahut videolu başvuru bağlantıları aracılığıyla programa başvuru uygulayabilirsiniz.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Başvuru Formu

Yetenek Sizsiniz Türkiye Videolu Başvuru Yap

Arama Kelimeleri: yetenek sizsiniz türkiye iletişim bilgileri, yetenek sizsiniz türkiye telefon no, yetenek sizsiniz türkiye irtibat tel, yetenek sizsiniz türkiye canlı destek, yetenek sizsiniz türkiye müşteri temsilcisi, yetenek sizsiniz türkiye şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu