Bilgi Arşivi

Yepaş Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Yepaş Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Yepaş Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Yepaş Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Yepaş Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Yepaş Enerji’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Yepaş Enerji bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yepaş Enerji işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yepaş Enerji Samsun merkezli, farklı illere de hizmet götüren bir elektrik tedarikçisidir. Kurum, hemen hemen 2,2 milyon vatandaşın gereksinimini gidermektedir. Firma iş ilanlarını, ihtiyacına göre vermektedir. 

Yepaş Enerji İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuYepaş Enerji İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yepaş Enerji Güncel İş Başvuruları

Yepaş Enerji iş başvuruları, internetten kolay biçimde takip edilebilir. Adayların tek yapması gereken, resmi Yepaş Enerji sitesini ve kariyer sayfalarını kontrol etmektir.

Firmanın iş ilanlarını, kariyer sitelerine ve İŞKUR’a verebileceği unutulmamalı, bu kaynaklar düzenli olarak incelenmelidir. Böylelikle güncel ilanlar anında bulunup, başvuru işlemleri yapılabilir. Kurum, personelin sosyal haklarını tatmin edici ölçüde karşılamaktadır. Yol ve yemek imkânları da mevcuttur. Mesai saatleri de uygun aralıktadır. 

Yepaş Enerji iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

Yepaş Enerji İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yepaş iş başvurusu yapmak için kendi sitesi kullanılmaktadır. Bunun için adayların, ilk kez yepas.com’a gitmesi gerekmektedir. Ardından hakkımızda kategorisi altından, insan kaynakları seçilmelidir. Aşağı inildiğinde, “Yepaş’a iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız” yazısı görülecektir. “Tıklayınız” kırmızı bir link olup, basıldığında yönlendirmektedir. Ardından,

 1. T.C. Kimlik Numarası,
 2. Ad Soyad,
 3. Doğum Yeri,
 4. Doğum Tarihi,
 5. Cinsiyet, 
 6. Medeni hal,

Gibi alanlar mevcuttur. Alt bölümde bulunan ileri butonu, işlemlere devam etmenizi sağlar. Sizden talep edilen tüm yerler doldurulduğunda, form Yepaş’a iletilebilir. Doldurduğunuz tüm bilgiler, doğru olmalıdır. Bilginiz ve kabiliyetleriniz, hatalı ve yanlış girilmemelidir.

Yepaş Enerji İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Elektrik üretim ve sevkiyatı sektöründe bir çok departman söz konusudur. İşe alım yapılan departmanlardan bir kısmı şöyledir;

 1. Mühendislik
 2. Teknik
 3. Bakım / Onarım
 4. Teknisyenlik
 5. Teknikerlik
 6. Diğer

Aynı sektörde çalışan profili, çalıştıkları alana göre şu biçimdedir;

 1. Bakım / Onarım 
 2. Mühendislik
 3. Teknisyenlik
 4. Teknikerlik
 5. Üretim / İmalat

Sektörde bulunan personelin mezun oldukları bölümler incelendiğinde değişiklik göze çarpmaktadır. Bunlardan bir bölümü,

 1. Elektrik (MYO)
 2. Elektrik / Elektronik Mühendisliği
 3. Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (MYO)
 4. İşletme
 5. Elektrik Mühendisliği

Sektörde öğrenim düzeysi ve cinsiyet oranı ise değişiklik göstermektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu