Müşteri Hizmetleri

YEPAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

YEPAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde YEPAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. YEPAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

YEPAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

YEPAŞ çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde YEPAŞ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden YEPAŞ şikayet hattına ulaşabilirsiniz. YEPAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

YEPAŞ Çağrı Merkezi Numarası

Yepaş yüksek akımlı elektrik sağlayan şirketlerden birisi olup bu hizmeti genelde yüksek akımlı elektrik gereken alanlara iletmektedir. Bu alanların en başında; bazı sanayi kuruluşları, büyük işlevli ticarethaneler yahut mesken tüketimi yapan bireysel müşteriler gelmektedir. Oldukça geniş bir yelpazeye elektrik tedarik eden bu kurum uzun senelerdır hizmet vermektedir. Açılımı Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi olan bu kurum yurdumuzda şu an birkaç ilde hizmet vermektedir. Bu iller; Samsun, Çorum, Amasya, Ordu ve Sinop illeri olmaktadır. Elektrik tedarik eden kurumun merkezi ise Samsun olmaktadır. Geniş bir kitleye sahip olan ve daha da büyümeyi amacı olan bu kurum, müşterileri ile iletişim ağı oluşturabilmek için bir çağrı merkezi numarası edinmiştir. Bu numara üzerinden yaşanan herhangi bir durum bildirilebilir yahut elektrik tedariki ile ilgili bilgi alınabilmektedir.

YEPAŞ çağrı merkezi numarası 444 55 23 nolu telefondan varabilirsiniz.

YEPAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden elektrik tedarik hizmeti için bilgi alınabilmektedir. Alınan bu bilgi ışığında ise hizmetten yararlanma yahut yararlanmama kararı alınabilmektedir. Aynı zamanda mevcut bir abone iseniz yapmak istediğimiz her işlem öncesinden çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirilebilmektedir. Alanından bi hayli donanımlı ve yetkin olan müşteri temsilcileri eğer bir sorun var ise sorunun çözümünde yahut bilgi alınmak için aranıyor ise en doğru bilgiyi verecektir.  Müşteri hizmetleri numarasını aramak için 0362 311 58 00’ı tuşlamak yeterli olacaktır.

YEPAŞ müşteri hizmetleri numarası 444 55 23 nolu telefondan varabilirsiniz.

YEPAŞ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri numarasına arama yapıldığı esnada direkt bağlanma olanağı kullanılmak isteniyor ise yapılması gereken, arama esnasında alakalı yönlendirmeleri doğru ve eksiksiz bir biçimde bildirmek gerektiğidir. Daha ardından ise bi hayli kısa süreler içinde geri dönüş sağlanacak ve görüşme gerçekleştirilebilecektir.

YEPAŞ müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 55 23 nolu telefondan varabilirsiniz.

YEPAŞ Şikayet Hattı

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme yapılabileceği gibi şikâyet hattı olarak da değerlendirilebilmektedir. Mevcut abonelerin yaşamış olduğu teknik bir sıkıntıyı anında bildirebilmeleri için bu hattı kullanmaları önerilmektedir.  0362 311 58 00 numarası üzerinden yaşanılan durum bildirilebilir ve çözüm talep edilebilir. Tüm bunlar ve daha fazlası için tek yapılması gereken arama gerçekleştirmek olacaktır.

YEPAŞ şikayet hattı 444 55 23 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan YEPAŞ müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri YEPAŞ şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

YEPAŞ Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 55 23

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. YEPAŞ çağrı merkezi numarasına 444 55 23 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş.

Çağrı Merkezi : 444 55 23

Genel Müdürlük İletişim Adresi : Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. No:368 Atakum/SAMSUN

Genel Müdürlük Telefon Numarası : (0362) 311 58 00

E Posta İrtibat Adresi : [email protected]

Arama Kelimeleri: YEPAŞ iletişim bilgileri, YEPAŞ telefon no, YEPAŞ irtibat tel, YEPAŞ canlı destek, YEPAŞ müşteri temsilcisi, YEPAŞ şikayet hattı, YEPAŞ müşteri hizmetleri numarası, YEPAŞ çağrı merkezi numarası, YEPAŞ iletişim numarası, YEPAŞ çağrı merkezi, YEPAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu