Bilgi Arşivi

Yenigün İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Yenigün İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Yenigün İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Yenigün İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Yenigün İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Yenigün İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! Yenigün İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, Yenigün İnşaat işçi alımı haberleri makalemizde.

Yenigün İnşaat, 1973 senesinde kurulmuştur. Hem Türkiye’de, hem de yurt dışında aktiviteleri olan, dev bir şirkettir.

Yenigün İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuYenigün İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yenigün İnşaat Güncel İş İlanları

Yenigün güncel iş ilanları, İŞKUR üzerinde görülen, aktif ilana sahiptir. Şirketin iş ilanlarını takip etmek için de kariyer sayfalarını kontrol etmeniz tavsiye edilmektedir. 

Yenigün İnşaat resmi sayfasına giriş yapılırsa, sağ üstte “kariyer” butonu görülmektedir. Buraya tıkladıktan sonra “açık pozisyonlar için tıklayınız” sizi alakalı sayfaya yönlendirecektir.  Şirket her çalışanın sosyal hakkına saygılı olup, yemek ve yol gibi haklar tatmin edici biçimde verilmektedir. Çalışanların koşulları ve saatleri de uygundur.

Yenigün İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yenigün İnşaat, çalışan gereksinimlerini dönem dönem duyurmaktadır. İŞKUR üzerinde olan ilana başvurmak isteyen adaylar, önce platforma kayıt olmalıdır. Ardından ilanda aranan nitelikleri okuyup, kendini anlatıyorsa başvuru yapmalıdır.

Aynı zamanda Yenigün İnşaat resmi sitesi de iş başvuru formu mevcuttur. Bunun için adaylar, siteye girdikten sonra “kariyer” linkine tıklamalıdır. Ardından sağ menüde bir form görülecektir. Burada gerekli alanlar doldurularak, formu gönder butonu kullanılmalıdır.

İş başvurusu alındıktan sonra, uygun görülen adaylar ile iletişim kurulup, görüşmeye çağrılacaktır. Eğer özgeçmiş dosyanızda bilerek yahut bilmeyerek yanlış bilgiler yaparsanız, bu anlaşılacaktır. Başvuruyu olumsuz etkileyeceği için böyle bir yola başvurmamanız tavsiye edilmektedir.

Yenigün İnşaat İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Yenigün İnşaat, İŞKUR üzerinde aktif bir iş ilanı bulundurmaktadır. Beden işçisi (genel) pozisyonu olup, kişisel durumu engelli vatandaşlar içindir. Çalışma adresi, iş tanımı, irtibat bilgileri ve öğrenim durumları alakalı açıklamada mevcuttur.

Yapı ve inşaat sektörü, iş alanları yönünden şöyledir;

  1. Mühendislik
  2. Yapı – inşaat – mimarlık
  3. İdari işler – ofis
  4. Satış
  5. Finans – mali işler

Bu sektörde görev yapan çalışanların, mezun oldukları bölümlerden bir kısmı da şu biçimdedir;

  1. Mimarlık
  2. İşletme
  3. İnşaat mühendisliği
  4. İnşaat
  5. Makine mühendisliği

Her şirkette olduğu gibi Yenigün İnşaat da adı altında çok fazla pozisyon bulundurmaktadır. Bunlardan herhangi birinde alım yapma kararı alınırsa, açıklamalar verilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu