Gündem

YENI SKODA SCALA YENILIKÇI TEKNOLOJISIYLE YENIDEN YOLLARDA GÜNCEL

YENI SKODA SCALA YENILIKÇI TEKNOLOJISIYLE YENIDEN YOLLARDA GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde YENI SKODA SCALA YENILIKÇI TEKNOLOJISIYLE YENIDEN YOLLARDA ile ilgili bilgi aktaracağız. YENI SKODA SCALA YENILIKÇI TEKNOLOJISIYLE YENIDEN YOLLARDA ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

YENI SKODA SCALA YENILIKÇI TEKNOLOJISIYLE YENIDEN YOLLARDA

Son senelerde önemli bir satış sayısına ulaşmaya başlayan Scala modeli özellikle bir çok aktif üyenin Hatchback ve SUV modellere yönelmesiyle birlikte daha çok ilgi görmeye başladı. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu araç özellikle Crossover görünümüne sahip modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hatchback modellere göre daha yüksek bir yapıya sahip olan 2023 Scala modeli, şimdi daha kapsamlı bir iç mekân özelliğiyle de geniş aileler için önemli bir konfor sunmaya sürdürmekte.

Skoda Scala 2023 Fiyat Listesi

  • 2023 Skoda Scala 1.0 TSI 110 PS DSG Comfort: 660.010 TL
  • 2023 Skoda Scala 1.0 TSI 110 PS DSG Elite: 695.010 TL
  • 2023 Skoda Scala 1.0 TSI 110 PS DSG Premium: 764.510 TL
  • 2023 Skoda Scala 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elite: 765.510 TL
  • 2023 Skoda Scala 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Premium: 790.010 TL

Diğer Skoda modellerinde de bulunan otomatik şanzımanlı iki farklı motora sahip olan bu araç özellikle donanım ve teknolojisiyle rahat bir sürüş sunan önemli araçlardan biri haline dönüştü. Skoda özellikle Volkswagen ile aynı motoru kullanan Scala modeliyle son derece dikkat çeken markalardan birine dönüştü. Hem performans hem de yakıt tasarrufunda güzel sonuçlar veren motorlarla satışa sunulan bu araç motor yönünden son derece iyidir.

Performans değerlerine incelediğimizde 110 beygir 200 tork ve 150 beygir 250 tork güç üreten iki farklı motor özelliğiyle satışa sunulan Scala modelinde Golf ve Polo modellerinde kullanılan bir motor bulunmaktadır. Araç tüm donanım düzeylerinde tam otomatik şanzımanla satışa sunulmaktadır. Ayrıca 100 km’de hemen hemen 6 litrelik bir yakıt tüketimine sahip olan Scala 2023 modelleri bu açıdan da verimli motor özelliğiyle satıştaki yerini almaya sürdürmekte.

Comfort, Elite ve Premium olmak üzere üç farklı donanımla satın alabileceğiniz Scala modelinin özellikle Premium modeli donanım yönünden en zengin donanım paketleri içinde bulunmaktadır. Bu üst donanım paketinde dijital gösterge paneli, renkli multimedya ekranı ve üst düzey güvenlik donanımlarıyla konfor detaylarını birlikte sunan araçlardan biridir. Bilhassa zorlu yolları kolaylaştıran bir çok donanıma sahiptir.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu