Gündem

YENI 2023 HONDA HR-V  ELEKTRIKLI OLARAK SATIŞTA GÜNCEL

YENI 2023 HONDA HR-V  ELEKTRIKLI OLARAK SATIŞTA GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde YENI 2023 HONDA HR-V  ELEKTRIKLI OLARAK SATIŞTA ile ilgili bilgi aktaracağız. YENI 2023 HONDA HR-V  ELEKTRIKLI OLARAK SATIŞTA ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

YENI 2023 HONDA HR-V  ELEKTRIKLI OLARAK SATIŞTA

2023 senesinin en ucuz elektrikli SUV modeli olarak piyasada satışa sunulmaya devam eden Honda HR-V 2023 modelinin teknik donanımlariyle alakalı yaptığımız test sürüşlerinde elde ettiğimiz verileri ve fiyat listesini siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

Benzinli bir elektrikli motor ile satışa sunulan bu araçta araç elektrikli motor devreye girdiğinde 131 beygirlik bir güç üretmektedir. Ayrıca özellikle elektrikli motorda 253 torkluk çekiş gücüyle performans yönünden son derece kıymetli veriler sunduğunu rahatlıkla aktarabiliriz.

E-CVT otomatik şanzıman özelliğine sahip olan yeni HR-V modelinin ağırlığı 1.452 kg’dır. Araçta 40 litrelik bir yakıt deposu ve dar sayılabilecek 319 litrelik bir bagaj alanı bulunmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi ise 5 litredir.

Honda HR-V 2023 Fiyat Listesi

  • Honda HR-V 1.5L e:HEV Hibrit Otomatik Advance: 880.300 TL
  • Honda HR-V 1.5L e:HEV Hibrit Otomatik Style: 924.900 TL

Şarja gerek duymayan akıllı Hibrit motor teknolojisiyle son senelerin en önemli SUV modellerinden birisi olan yeni Honda HR-V, etkileyici bir tasarımla beğeni almaya sürdürmektedir. Konfor yönünden son derece önemli detaylara sahip olan bu araç, özellikle iç mekanda yaşamınızı kolaylaştıracak önemli özelliklere sahiptir.

Son dönemlerin önemli teknolojileri olarak görülen akıllı bagaj kapağı, anahtarsız giriş ve çalıştırma, kablosuz şarj, kör nokta ikaz sistemi, 7 inç dijital gösterge ekranı, çift bölgeli otomatik klima, 9 inç dokunmatik multimedya ekranı gibi konforu zirveye taşıyacak önemli donanımlara sahiptir.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu