Müşteri Hizmetleri

Yemekteyiz Başvuru Formu İletişim WhatsApp Telefon Numarası

Yemekteyiz Başvuru Formu İletişim WhatsApp Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Yemekteyiz Başvuru Formu İletişim WhatsApp Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Yemekteyiz Başvuru Formu İletişim WhatsApp Telefon Numarası yazımızın detayları..

Yemekteyiz Başvuru Formu İletişim WhatsApp Telefon Numarası

Yemekteyiz TV8

TV8 ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlayan Yemekteyiz programı hafta içi her gün yeni bölümleriyle seyircilerle buluşmakta. Bu paylaşımımızda Yemekteyiz başvuru nasıl yapılır? Yemekteyiz yarışma formatı nasıl? Yemekteyiz büyük ödül ne kadar? Gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Yemekteyiz Değişen Formatıyla TV8 Ekranlarında

Yemekteyiz uzun süredir beğenilerek izlenen ve en fazla takip edilen yarışma programlarından biri haline gelmiştir. Fox TV, Show TV gibi farklı kanallarda seyircilerle buluşan yemekteyiz şuanda TV8 ekranlarında seyircilerle buluşmaktadır. Yarışma formatında hafif bir değişikliğe uğrayan Yemekteyiz hafta içi her gün ilgiyle takip edilmektedir.

Önceki bölümlerde sunucu yalnızca kamera arkasında konuşuyorken yeni bölümlerde sunucu da işin içine girmiş durumda. Sunucu her gün yemek yapan yarışmacının evine giderek alışveriş aşamasından yemek sonuna kadar konut sahibinin yanında durmaktadır. Bir yandan yemek yapılırken yarışmacıyla sohbet ederken diğer taraftan diğer yarışmacılarla birlikte yapılan yemekleri tadarak puan vermektedir. Bunun yanı sıra Yemekteyiz’in sunuculuğunu yakışıklı oyuncu Onur Büyüktopçu yapmaktadır.

Yemekteyiz Yarışma Formatı

Yemekteyiz 5 yarışmacıdan bir araya gelmektedir. Pazartesi’den Cuma’ya kadar her bir yarışmacı sırayla yemek yapmakta ve diğer yarışmacıları ve sunucuyu konuk ederek onlardan puan toplamaktadır. Her bir yarışmacı güne alışverişle başlamakta ardından belirli zaman içinde belirlemiş olduğu menüyü yetiştirmeye çalışmaktadır. Ardından gelen diğer 4 yarışmacıya ve sunucu Onur Bey’e yemekleri servis ederek yarışmacıların yemekler ile ilgiliki düşüncelerini dinlemektedir. Bazen zorlayan ve sinirlendiren yorumlar gelebilse de konut sahibinin soğukkanlı olması ve yapılan eleştirilere mülayim bir biçimde yanıt vermesi gerekmektedir. Gün sonunda ise yemeğe katılan 4 yarışmacı ve sunucu Onur Büyüktopçu konut sahibine 10 üzerinden puan vermektedir. Böylelikle 5 gün devam eden Yemekteyiz’de 5. Günün sonunda en fazla puanı alan yarışmacı haftanın birincisi seçilerek 10000 TL’lik büyük ödülün sahibi olmaktadır. Yarışmada herkes haftanın birincisi olmak istediği için değişik zamanlarda sert tartışmalar ve eleştirilerle ortam gerilmektedir. Bu durumda sunucu Onur Bey olaya müdahil olarak ortamı yatıştırmakta ve yarışmanın sağlıklı bir biçimde ilerlemesini sağlamaktadır.

Yemekteyiz Başvuru Şartları

Yemekteyiz’e katılabilmek için başvuru formunu eksiksiz bir biçimde doldurmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Bir diğer kural ise menünüz hazır yemeklerden oluşmamalıdır. Hazır yemeklerden kasıt çiğköfte, rus salatası gibi yemekleri hazır olarak almamanız gerekmektedir. Menünüzde yer alıyorsa kendinizin yapması gerekmektedir. Bunun dışında hazır mayonez, hazır salça gibi malzemeler kullanılabilmektedir.

Yemekteyiz’e katılmak istiyorsanız en mühim unsur Yemekteyiz Başvuru Formu nu eksiksiz ve dikkatli bir biçimde doldurmanı gerekmektedir. Başvuru formunuzu okuyan birinin ilgisini çekecek biçimde doldurmanız yarışmaya katılabilme ihtimalinizi arttırmaktadır. Tüm bölümleri doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Aksi durumda katılma hakkı kazansanız dahi yanlış verilen bilgilerden dolayı yarışma hakkınız iptal edilmektedir.

Yemekteyiz Programının iletişim formu ve başvuru formu bulunmaktadır. Başvuru formunu doldurarak yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca iletişim formundan TV8 ekibiyle görüşme sağlayabilirsiniz. Diğer taraftan Yemekteyiz ile alakalı düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yemekteyiz Başvuru Formu
link

Yemekteyiz WhatsApp Telefon Numarası İletişim Formu
link

Arama Kelimeleri: yemekteyiz iletişim, yemekteyiz başvuru formu, yemekteyiz yarışma formatı, yemekteyiz ödül, yemekteyiz telefon numarası, yemekteyiz çağrı merkezi, yemekteyiz tv8, yemekteyiz başvuru şartları

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu