Bilgi Arşivi

Yemeksepeti İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Yemeksepeti İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Yemeksepeti İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Yemeksepeti İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Yemeksepeti İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Yemeksepeti’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Yemeksepeti iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Yemeksepeti, 2001 senesinde Ülkemizin ilk online yemek siparişi portalı olarak kurulmuştur. Toplamda 20 milyondan fazla kayıtlı üyesi bulunan Yemeksepeti günde hemen hemen olarak 500 bin sipariş almaktadır.

2015 senesinde Delivery Hero adlı şirketin bünyesine katılarak gücünü daha da pekiştiren Yemeksepeti,  bugün itibari ile ülkemizin 81 iline ek olarak Kıbrıs’ta da hizmet vermektedir. Online servislerin arttığı zamanda hızla dijitalleşerek web sayfasını ve mobil uygulamalarını sürekli olarak olarak güncel tutan Yemeksepeti, her geçen gün daha çok insana ulaşarak 2020 senesinde 32.000’den fazla restoranın online yemek siparişi almasına yardımcı oldu.

Ülkemiz dışında çeşitli ülkelerde farklı web adresleri üzerinden hizmet vermeye devam eden Yemeksepeti, bu bağlamda alt kuruluşları ve kendi markası ile hızla büyümeye sürdürmekte.

Yemeksepeti İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuYemeksepeti İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yemeksepeti İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilhassa online sipariş vermenin hızlıca yükseldiği bu şimdilerde, yüksek hızlarda büyüyerek sürekli olarak olarak hizmet verdiği alanı genişleten Yemeksepeti, bu büyümesine paralel olarak firmayı destekleyecek iş gücünü kariyer.net adresinde paylaşımı yaptığı iş ilanları ile sağlamaktadır. Günde onlarca işçi alımı gerçekleştiren Yemeksepeti, e-ticaret ve lojistik sektöründe çok sayıda personele ihtiyaç duymaktadır.

Yemeksepeti adı altında iş fırsatı yakalamak için öncelikli olarak yapmanız gereken şey kariyer.net adresine giderek üye girişi yapmanız. Mevcut kullanıcı hesabıniz yok ise sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan sayfadan basit bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz.

Ardından, hesabınıza güncel bir özgeçmiş yükleyerek Yemeksepeti’nin güncel tüm ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Oluşturduğunuz özgeçmişin güncel ve doğru bilgiler içermesi Yemeksepeti’nde kariyer fırsatı yakalamak için en fazla dikkat etmeniz gereken konu.

Dilerseniz kariyer.net adresine gitmeye gerek kalmadan aşağıdaki linkler üzerinden de Yemeksepeti’nin mevcut iş ilanlarını basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Yemeksepeti İş İlanları

Kariyer.net sayfasında sürekli olarak olarak yayımlanan Yemeksepeti iş ilanlarını kaçırmamak ve işçi alımı ile ilgili doğru bilgilere basit bir şekilde ulaşmak için siz de düzenli olarak sayfamızı kontrolünü yapabilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Bursa Satış Destek Uzman Yardımcısı Bursa Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü – Konya Konya Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü – İstanbul/Asya İstanbul Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü – Antalya Antalya Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü – Kayseri Kayseri Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü – Ankara Ankara Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü – Mersin/Toroslar Mersin Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü – Eskişehir Eskişehir Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü – Aksaray Aksaray Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü – Gaziantep Gaziantep Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü – Uşak Uşak Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü (Gebze) İstanbul,Koc… Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü – Denizli Denizli Başvur
Yemeksepeti Banabi – Mağaza Müdürü (İzmir) İzmir Başvur
Yemeksepeti Banabi Mağaza Müdürü – Sakarya Sakarya Başvur
Yemeksepeti Lojistik Arabalı Kurye İstanbul Başvur
Yemeksepeti Lojistik Motorlu Kurye (İst.Anadolu) İstanbul Başvur
Yemeksepeti Lojistik Motorlu Kurye (İzmir) İzmir Başvur
Yemeksepeti Lojistik Motorlu Kurye Marmara Bölge Balıkesir,Bu… Başvur
Yemeksepeti Lojistik Motorlu Kurye (Ege Bölgesi) Aydın,Denizl… Başvur

Daha fazla Yemeksepeti iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu