Bilgi Arşivi

Yedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Yedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Yedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Yedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Yedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Yedaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Yedaş bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yedaş işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yedaş (Yeşilırmak Elektrik Dağıtım); Ordu, Amasya, Sinop, Çorum illerinin ve bu illere bağlı olan ilçe ve köylerin elektrik hizmetlerinden sorumlu olan firmadır. Bu firma, kurum ve operasyon yönetimi yönünden Avrupa’nın 10 şirketi içinde dâhil olmayı başarmıştır. 

Yedaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuYedaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yedaş İş İlanları

Yedaş, Türkiye’nin öncü elektrik sevkiyat şirketleri içinde bulunmaktadır. Bu şirkette çalışan elemanlar bi hayli donanımlıdır. Yedaş çalışanlarının büyük bir bölümü elektrik ve elektronik mühendisliği,  elektrik mühendisliği, elektrik (MYO), elektrik enerjisi üretimi – iletim ve sevkiyatı gibi yükseköğrenim eğitimleri almıştır. 

Yedaş, işçi alımı yapacağı zaman, açıklamaları resmi web adresi ve kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır.  Güncel iş ilanları ile ilgili bilgi sahibi olmak için internet üzerinden açıklamaları takip etmeniz ve kariyer sitelerine göz atmanız tavsiye edilmektedir.

Zira her bir işçi alımı, belirli bir zamanliğine geçerli olmaktadır. Gerekli pozisyonlara çalışan alındığı takdirde ilan silinmekte ve bir sonraki personel ihtiyacına kadar açıklama yapılmamaktadır.

NoPozisyonlarLokasyon
1Bütçe ve Raporlama Kıdemli UzmanıSamsun
2SAP IS-U Bınv(Billing & Invoicing) UzmanıSamsun
3SAP IS-U PM UzmanıSamsun
4Analiz ve Raporlama Uzman/Uzman Yardımcısıİstanbul (Tümü)
5Ağ ve Güvenlik UzmanıSamsun
6Tesis UzmanıSamsun +3 il daha
7Veri Analitiği ve Raporlama UzmanıSamsun
8Arıza Onarım Bakım MühendisiSamsun +4 il daha
9İç Kontrol Uzmanı (Teknik)Samsun
10İç Kontrol UzmanıSamsun
11Proje UzmanıSamsun
12Lojistik Uzman YardımcısıSamsun
13Depo Uzman YardımcısıSamsun
14Kalite UzmanıSamsun
15Hukuk Destek UzmanıSamsun
16Hukuk Müşaviri (Head Of Legal)Samsun
17Başvuru Yönetim ŞefiSamsun
18Arge ve İş Geliştirme Uzman YardımcısıSamsun
19Arge ve İş Geliştirme UzmanıSamsun
20Sistem ve Altyapı ŞefiSamsun
21Arıza Onarım Bakım GörevlisiAmasya +4 il daha
22Satın Alma Uzman YardımcısıSamsun
23Satın Alma ŞefiSamsun

Yedaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yedaş iş başvurusu yapmak isteyen bireyler, kariyer sitelerini veya Yedaş resmi internet adresini kullanabilmektedir. Kariyer siteleri üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen bireyler kariyer.net gibi hem ilan yayınlayan hem de başvuruları kabul eden platformları tercih edebilmektedir. Bu platformlara üye olup sisteme Cv’nizi tanımladıktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Yedaş iş başvurusu için resmi web sitesini tercih edecek olan bireyler, Yedaş sitesine giriş yaptıktan sonra başvuru kısmına erişerek form doldurabilmektedir. Birkaç basit adımda tamamlanabilen Yedaş başvurunuz, insan kaynakları birimine gönderilecektir. İnsan kaynakları hem kariyer siteleri hem de resmi web sitesine gelen başvuruları değerlendirmektedir. 

Yedaş İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Yedaş şifrketinın güncel olarak ilan açtığı pozisyonlar aşağıda söylenmektedir: 

  • Müşteriler Müdürü
  • Hukuk Destek Uzmanı
  • Genel Başvuru (Engelli Kadrosu)
  • Veri Analitiği ve Raporlama Uzmanı
  • Satın Alma Uzman Yardımcısı
  • Kat Görevlisi
  • SAP Is-U Pm Uzmanı
  • Teknik Kalite ve Enerji Depolama Sistemleri Uzmanı

Yedaş başvurusunda bulunacak bireyler bilmelidir ki, alımlar farklı zamanlarda değişebilmektedir. Bu nedenle başvuru yapacak olan bireyler ilan sitelerine düzenli olarak bakmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu