Bilgi Arşivi

Yedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Yedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Yedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Yedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Yedaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Yedaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Yedaş bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yedaş işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yedaş (Yeşilırmak Elektrik Dağıtım); Ordu, Amasya, Sinop, Çorum illerinin ve bu illere bağlı olan ilçe ve köylerin elektrik hizmetlerinden sorumlu olan firmadır. Bu firma, kurum ve operasyon yönetimi yönünden Avrupa’nın 10 şirketi içinde dâhil olmayı başarmıştır. 

Yedaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuYedaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yedaş İş İlanları

Yedaş, Türkiye’nin öncü elektrik sevkiyat şirketleri içinde bulunmaktadır. Bu şirkette çalışan elemanlar bi hayli donanımlıdır. Yedaş çalışanlarının büyük bir bölümü elektrik ve elektronik mühendisliği,  elektrik mühendisliği, elektrik (MYO), elektrik enerjisi üretimi – iletim ve sevkiyatı gibi yükseköğrenim eğitimleri almıştır. 

Yedaş, işçi alımı yapacağı zaman, açıklamaları resmi web adresi ve kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır.  Güncel iş ilanları ile ilgili bilgi sahibi olmak için internet üzerinden açıklamaları takip etmeniz ve kariyer sitelerine göz atmanız tavsiye edilmektedir.

Zira her bir işçi alımı, belirli bir zamanliğine geçerli olmaktadır. Gerekli pozisyonlara çalışan alındığı takdirde ilan silinmekte ve bir sonraki personel ihtiyacına kadar açıklama yapılmamaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Bütçe ve Raporlama Kıdemli Uzmanı Samsun
2 SAP IS-U Bınv(Billing & Invoicing) Uzmanı Samsun
3 SAP IS-U PM Uzmanı Samsun
4 Analiz ve Raporlama Uzman/Uzman Yardımcısı İstanbul (Tümü)
5 Ağ ve Güvenlik Uzmanı Samsun
6 Tesis Uzmanı Samsun +3 il daha
7 Veri Analitiği ve Raporlama Uzmanı Samsun
8 Arıza Onarım Bakım Mühendisi Samsun +4 il daha
9 İç Kontrol Uzmanı (Teknik) Samsun
10 İç Kontrol Uzmanı Samsun
11 Proje Uzmanı Samsun
12 Lojistik Uzman Yardımcısı Samsun
13 Depo Uzman Yardımcısı Samsun
14 Kalite Uzmanı Samsun
15 Hukuk Destek Uzmanı Samsun
16 Hukuk Müşaviri (Head Of Legal) Samsun
17 Başvuru Yönetim Şefi Samsun
18 Arge ve İş Geliştirme Uzman Yardımcısı Samsun
19 Arge ve İş Geliştirme Uzmanı Samsun
20 Sistem ve Altyapı Şefi Samsun
21 Arıza Onarım Bakım Görevlisi Amasya +4 il daha
22 Satın Alma Uzman Yardımcısı Samsun
23 Satın Alma Şefi Samsun

Yedaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yedaş iş başvurusu yapmak isteyen bireyler, kariyer sitelerini veya Yedaş resmi internet adresini kullanabilmektedir. Kariyer siteleri üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen bireyler kariyer.net gibi hem ilan yayınlayan hem de başvuruları kabul eden platformları tercih edebilmektedir. Bu platformlara üye olup sisteme Cv’nizi tanımladıktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Yedaş iş başvurusu için resmi web sitesini tercih edecek olan bireyler, Yedaş sitesine giriş yaptıktan sonra başvuru kısmına erişerek form doldurabilmektedir. Birkaç basit adımda tamamlanabilen Yedaş başvurunuz, insan kaynakları birimine gönderilecektir. İnsan kaynakları hem kariyer siteleri hem de resmi web sitesine gelen başvuruları değerlendirmektedir. 

Yedaş İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Yedaş şifrketinın güncel olarak ilan açtığı pozisyonlar aşağıda söylenmektedir: 

  • Müşteriler Müdürü
  • Hukuk Destek Uzmanı
  • Genel Başvuru (Engelli Kadrosu)
  • Veri Analitiği ve Raporlama Uzmanı
  • Satın Alma Uzman Yardımcısı
  • Kat Görevlisi
  • SAP Is-U Pm Uzmanı
  • Teknik Kalite ve Enerji Depolama Sistemleri Uzmanı

Yedaş başvurusunda bulunacak bireyler bilmelidir ki, alımlar farklı zamanlarda değişebilmektedir. Bu nedenle başvuru yapacak olan bireyler ilan sitelerine düzenli olarak bakmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu