Müşteri Hizmetleri

YEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

YEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde YEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. YEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

YEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

YEDAŞ çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde YEDAŞ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden YEDAŞ şikayet hattına ulaşabilirsiniz. YEDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

YEDAŞ yani Yeşilırmak Elelektrik Dağıtım A.Ş. 2010 senesinde özelleştirilmiş, Çalık Enerji’ye devredilmiştir. Devredildikten sonra ismi Çalık YEDAŞ olmuştur. YEDAŞ, Ordu, Samsun, Amasya, Çorum ve Sinop illerine elektrik sevkiyat ve satışını yapmaktadır. YEDAŞ’ın toplamda 1 milyon 470 bin abonesi bulunmaktadır. Türkiye genelinde %3’lük kesime elektrik sevkiyat ve satışını yapmaktadır.

Yedaş Çağrı Merkezi Numarası

Samsun, Çorum, Amasya, Sinop ve Ordu illerine elektrik sevkiyatı yapan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş, hizmetlerini en iyi biçimde sürdürmeye devam etmekte. İhtiyacınız olan ne varsa, edinmek istediğiniz tüm bilgiler için YEDAŞ’ı günün her saati arayabilir, poblemlerinıza çözüm bulmamıza yardımcı olabilirsiniz. Bizlere rahatlıkla ulaşabilir, temsilcilerimizle iletişim sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz bir telefon kadar uzakta olacaktır. Yedaş çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yedaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Yedaş müşteri hizmetlerimizden, abone işlemleriniz, yetkili servisler, oluşan arızalarla alakalı sıkıntılar hakkında bilgi arayan istediğiniz her bilgiyi temin edebilirsiniz. Bazı zamanlar tabi ki yaşadığımız yoğunluklardan dolayı iletişimde aksaklıklar olabilir, fakat müşteri temsilcimiz, en kısa bir sürede size dönüş sağlar ve istekleriniz ve görüşlerinizle yakında zamandan ilgilenir. Bunun için 0362 311 44 00 numaralı telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Kalite standartları gereği görüşmeleriniz kayıt altına alınacaktır. Tüm detaylarınız is korumamız altındadır. Buna ek olarak 186 numaralı telefondan da temsilcilerimizle iletişime geçebilir, oluşan elektrik arızalarını bildirebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yedaş müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Yedaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belirttiğimiz numaralarımızdan anında ve direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sorunlarınıza kısa bir sürede bir çözüm bulunacağına emin olabilirsiniz. Ayrıca bizlere goğrudan ulaşabileceğiniz Whatsap Destek Hattımız da sizlerin hizmetindedir. 0530 106 0 186 numaralı telefonumuz, bizlere Whatsap’tan ulaşabileceğiniz telefonumuzdur.  7/24 temsilcilerimiz, poblemlerinız için telefonun başında olacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yedaş müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Yedaş Şikayet Hattı

Karşılaştığınız her sorununuzda çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetlerimizin yanında bir de şikayet hattımız mevcuttur.  Problemi ortadan kaldırmak için size en kısa bir sürede dönüş sağlanacak, gerekli ne varsa yapılacaktır. Bize ileteceğiniz tüm şikayetler dışında, sokak aydınlatma arızaları, kaçak kullanım ihbarı gibi durumları da bizlere iletebilirsiniz. Yine temsilcilerimizle alakalı yaşadığınız sıkıntıları da bizlere iletmekten çekinmeyin. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş şikayet hattı, tarafınızdan alınacak tüm sorun ve görüşleriniz için yanınızdadır.

Bunların dışında bir de internet adresimizden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz. http://www.yesilırmakedas.com web sitemiz de hizmetinizdedir. Çevrimiçi olarak aboneliğiniz ile ilgili bilgi sahibi olabilir, fatura işlemlerinizi test edebilir, güncellemek istediğiniz bilgileri internet üzerinden uygulayabilirsiniz. Ayrıca bildirmek istediğiniz şikayetlerinizi de web sitemiz üzerinden dolduracağınız bir formla, detaylarınız saklı kalacak biçimde bizlerle paylaşabilirsiniz.

YEDAŞ’ın üç haneli bir ihbar ve çağrı merkezi bulunmasıyla birlikte bir de Whatsapp çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır.Bu numaralar ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Samsun, Ordu, Amasya, Çorum ve Sinop illeri için ayrı ayrı şehir dışından aramalar için numarası bulunmaktadır. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantılar aracılığıyla ihbar ve bildirimlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

YEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

YEDAŞ Whatsapp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0530 10 60 186

YEDAŞ Müdürlükler Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0358 218 68 90 – 91 – 92 – 93 (Amasya)
0364 225 33 60 (Çorum)
0368 265 10 10 (Sinop)
0362 311 44 00 (Samsun)
0452 234 39 10 (Ordu)

YEDAŞ Kaçak Kullanım İhbarı

YEDAŞ Elektrik Arızası

YEDAŞ Öneri, Talep ve Şikayetler

YEDAŞ Sokak Aydınlatma Şikayetleri

YEDAŞ Başvuru Sorgulama

Arama Kelimeleri: yedaş iletişim bilgileri, yedaş telefon no, yedaş irtibat tel, yedaş canlı destek, yedaş müşteri temsilcisi, yedaş şikayet hattı, yedaş müşteri hizmetleri numarası, yedaş çağrı merkezi numarası, yedaş iletişim numarası, yedaş çağrı merkezi, yedaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu