Bilgi Arşivi

YDA İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

YDA İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde YDA İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. YDA İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

YDA İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

YDA İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! YDA İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, YDA İnşaat işçi alımı haberleri makalemizde.

YDA İnşaat, 1954 senesinde kurulmuştur. İnşaat sektöründe projeleri mevcuttur. Köprü, kavşak ve yol gibi alanlarda hizmet vermektedir. 10 bin üzerinde çalışanı mevcuttur. Hizmetlerini hem Türkiye, hem de yurt dışında sağlamaktadır.

YDA İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuYDA İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

YDA İnşaat Güncel İş İlanları

YDA İnşaat, güncel olarak kariyer.net üzerinde iş ilanlarına sahiptir. Şirketin resmi sitesinde bulunan İnsan Kaynakları sekmesi de kariyer.net’e yönlendirir.

İlanları tüm ayrıntıları ile incelemek için üye olmanız gerekir.  Şirketin gelecek açıklamalarını kaçırmamak için kariyer sitelerini tamamen kontrol etmeniz tavsiye edilir. Sosyal haklara saygılı olan YDA İnşaat, yol ve yemek gibi hakları tatmin edici verir. Bünyesinde olan her pozisyonun koşulları farklıdır. Genel anlamda saatleri ve koşulları ise uygundur.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Makine Mühendisi (Teklif ve Satın Alma) Ankara
2 Teknik Ofis Şefi Kırklareli
3 Bakım Onarım İşletme Sorumlusu Ankara
4 Teknik Satın Alma Görevlisi Ankara
5 Muhasebe Uzman Yardımcısı Ankara
6 Dizayn Ofis Şefi Şanlıurfa
7 Hukuk Birimi Evrak Takip Personeli Ankara

YDA İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

YDA İnşaat bünyesine girmek istiyorsanız, üç güncel iş ilanı mevcuttur. Kariyer.net üzerinden görülen bu ilanlar, başvuru için üyelik gerektirir.

Siteye 2-3 dakika içinde bi hayli hızlı biçimde kayıt olmak olabilecekdür. Daha sonra ise özgeçmiş doldurmanız gerekir. İşe alımlarda dosyanızı nasıl doldurduğunuz, oldukça önem taşır. Zira insan kaynakları yalnızca bunu görür. Dolayısıyla görüşmeye çağrılan bireylere, bu dosyalar karar verir. 

Profesyonel bir CV doldurmak, görüşme almak için mühimdir. Düzgün bir biçimde özgeçmiş yazıp, kaydettikten sonra başvuru uygulayabilirsiniz. Kendiniz ile ilgili ön yazı göndermeniz de tavsiye edilir. 

Başvurunuz, doğrudan insan kaynaklarına iletilir. Yetkililer gerekli incelemeleri yapınca, tarafınıza dönüş sağlar. Daha sonra size görüşme için tarih ve saat belirtilir.

YDA İnşaat İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde ilanları detaylı biçimde inceleyip, başvuru yapmak için üyelik hesabınız olması gerekir. Güncel olarak görülen iş ilanları şöyledir;

  1. Proje Yönetim ve Kalite Uzman Yardımcısı
  2. Görüntüleme Hizmetleri Sorumlusu
  3. Dış Ticaret Operasyon Uzmanı

Bunlardan her biri, farklı iş tanımlarına sahiptir;

Proje yönetim ve kalite uzman yardımcısı: Görevin birden fazla iş tanımı mevcuttur. Bunlardan bir tanesi, kalite yönetim sistemi talimatlarının, prosedürlerinin yerine getirilmesidir.

Görüntüleme hizmetleri sorumlusu: İş tanımları çok sayıdadır. Bunlardan biri şirketin yöneticileri ve idareyle iletişim koordinasyonunun yapılmasıdır.

Dış ticaret operasyon uzmanı: Sevkiyat süreçlerini iyi bilmesi gerekir.

Bu ilanlardan her birinin istediği nitelikler farklıdır. Adayların başvurmadan, detayları incelemesi şarttır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu