Bilgi Arşivi

Yazaki İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Yazaki İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Yazaki İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Yazaki İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Yazaki İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Yazaki’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Yazaki bünyesine dahil olup Yazaki iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Yazaki işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Yazaki’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1929 senesinde Japonya’da kurulan Yazaki bir kablo donanımı imal şirketi olarak kuruldu. Zaman içinde otomotiv sektörünün güç kazanması ile Yazaki’ de gücüne güç kattı.

Dünya genelinde 44 ülkede tam 462 üretim ve satış merkezi bulunan Yazaki ülkeler arası pazar %24 pazar payına sahiptir.

Dünya’nın en büyük araba kablo donanımı imalatçısı olan Yazaki gerek Japonya’da gerekse Dünya’da otomotiv kablo donanımı üretimi ve satışında ilk sırada bulunmaktadır.

Yazaki İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuYazaki İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yazaki İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde gereksinimi olan personeli, kariyer.net adresi üzerinden yayımlanan iş ilanları ile bünyesine katan Yazaki, farklı meslek kollarından onlarca ilanı güncel olarak kariyer.net adresine yüklemesi yapmaktadır.

Ülkemizin en bilinen kariyer platformlarından birisi olan kariyer.net adresi üzerinden Yazaki’nin paylaşımı yaptığı tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunmak için bir adet üyelik ve güncel bir özgeçmiş gerekmektedir.

Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak yalnızca isim, soy isim ve e-posta adresi tercih ederek saniyeler içinde kullanıcı hesabınizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmişinizi kullanıcı hesabınize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Yazaki’nin paylaşımı yaptığı tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Yazaki’nin kariyer.net adresinde bulunan onlarca ilanını basit bir şekilde incelemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Yazaki İş İlanları

Ülkemizde Gemlik, Mudanya ve Sakarveya ulunan 3 fabrikasında toplam 7500 kişiyi istihdam eden Yazaki, ülkemizdeki personel sayısını gün geçtikçe arttırmak amacı ile güncel iş ilanları yayımlamaktadır.

Bu iş ilanlarından haberdar olmak için sitemizi aralıklı olarak kontrol etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Endüstri MühendisiSakarya
2Malzeme Planlama MühendisiSakarya
3Üretim Planlama MühendisiSakarya
Yazaki iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu