Müşteri Hizmetleri

Yataş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yataş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Yataş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Yataş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Yataş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yataş, Süntaş A.Ş’ye bünyesine bağlı olarak 1976 senesinde kurulmuştur. Ülkemizin ileri gelen ev dekorasyon ve mobilya markalarından biri olma özelliğini taşır. Yataş’ın müşteri tatminiyeti ülke genelinde bi hayli yüksektir. Kalitesi, güvenilirliği, satış sonrası desteği, bütçe dostu fiyat aralıkları ve modernliği ile gözde markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Yataş’ın genel ürün gruplarını sıralayacak olursak şu biçimdedir; yatak odası takımlar, tekstil aksesuarları, banyo grubu ürünleri, baza, başlık, yatak. Yataş ürünleri yeni çıkan her teknolojiye ve modaya göre güncel olarak modernize edilmektedir. 41 yıllık tecrübesine dayanarak Yataş her geçen gün kendini geliştirip büyümektedir.

Yataş’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Yataş ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, satış sonrası destek ile ilgili bilgi alabilir, size yakın Yataş satış noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Yataş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 987

Arama Kelimeleri: yataş iletişim bilgileri, yataş telefon no, yataş irtibat tel, yataş canlı destek, yataş müşteri temsilcisi, yataş şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu