Bilgi Arşivi

Yaşar Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Yaşar Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Yaşar Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Yaşar Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Yaşar Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Yaşar Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Yaşar Holding iş ilanları, iş başvurusu, Yaşar Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

1927 senesinde İzmir Şeritçiler Çarşısı’nda denizcilik malzemeleri ve boya satışı yapılan ilk dükkân ile temelleri atılan Yaşar Holding, Üretime ilk kez 1941 senesinde Türkiye’nin ilk boya atölyesinin kurulması ile atılır.

1945 senesinde ise Selçuk Yaşar aracılığıyla Yaşar Holding AŞ adı altında hizmet vermeye başlar. Günümüzde gıda, boyacılık, hayvancılık ve enerji gibi bir çok sektörde faaliyetlerine devam eden Yaşar Holding, Ülke ekonomisindeki gelişme ışığında, ülkenin ve özellikle faaliyetlerinin yoğunlaştığı Ege Bölgesi’nin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak gün geçtikçe daha çok alana yatırım yapmaktadır.

Bugün ülkemizde bir üniversitesi de bulunan Yaşar Holding,  dördü Türkiye‘nin ilk 500 büyüğü içinde bulunan 21 şirketi, 25 fabrika ve tesisi, 7500 insana sağladığı iş imkânı, 1.000‘i aşkın bayii ve tüm faaliyetleri ile ulaştığı 200 bin satış noktası ile Türkiye‘nin önder ekonomik aktörlerinden biridir.

Yaşar Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuYaşar Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yaşar Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yaşar Holding, kendi adı altında ve alt şirketlerinde ihtiyaç duyduğu iş gücünü sürekli olarak olarak sürdürdiği personel alımları ile karşılamaktadır.

Personel alımlarını kariyer.net ve resmi internet sitesi üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanları aracılığı ile gerçekleştiren Yaşar Holding, her sektörden personele ihtiyaç duymaktadır.

Kariyer.net adresinde yayımlanan Yaşar Holding iş ilanlarına basit bir şekilde başvuru yapabilmek için yapmanız gereken iki basit adım bulunmakta.

Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sona güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmiş ile tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise şirketin resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları sayfası üzerinden yayımlanan iş ilanlarını takip ederek başvuruda bulunmak.

Yazımızın devamında linkini bulabileceğiniz insan kaynakları sayfası üzerinden goğrudan Yaşar Holding bünyesine iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresindeki ilanları sıra sıra gezmenize gerek kalmadan aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri tercih ederek yayında olan iş ilanlarını basit bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yaşar Holding İş İlanları

Yaşar Holding web sitesi üzerinden goğrudan da işçi alımı gerçekleştirmektedir. Firmanın İnsan kaynakları sayfasında bulunan Kariyer bölümünü ziyaret ederek sürekli olarak olarak güncellen onlarca iş ilanından ilk kez haberdar olabilirsiniz.

Yaşar Holding’in paylaşımı yaptığı ve yayımlayacağı güncel tüm iş ilanlarını sitemiz üzerinden basit bir şekilde takip etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Genel Başvuru** Tüm Türkiye
2RPA Uzmanıİzmir
3Teknik Satın Alma Sorumlusuİzmir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu