Müşteri Hizmetleri

Yargıcı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yargıcı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Yargıcı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Yargıcı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Yargıcı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yargıcı çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Yargıcı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yargıcı şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Yargıcı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Yargıcı, 1978 senesinde İstanbul’da kurulmuş bir kadın giyim şifrketidır. Kuruluşunda ilk konsepti ‘erkek gömleği’ olmuştur. 2001 senesinden bu yana yalnızca kadın giyim sektöründe faaliyet göstermektedir. Yurdumuzda toplam 53’ü aşkın mağazası ile hizmet veren Yargıcı, bir çok kadının tercihi olan marka olmuştur. Yenilikçe tasarımları ve güncel modaya uygun tasarımları ile bi hayli beğenilmektedir.

Yargıcı, kadın giyimi ve bir çok alanda ürünlerin satışını yapmaktadır. Bu ürün kategorilerini sıralayacak olursak; T-shirt, Gömlek&Bluz, Elbise, Etek, Triko, Pantolon, Bermuda&Şort, Ceket, Dış Giyim, Mayo & Bikini, Espadril, Sandalet & Terlik, Hasır Çanta, Hasır Şapka, Güneş Gözlüğü, Terlik&Sandalet, Babet, Düz Ayakkabı, Spor Ayakkabı, Bot Çizme, Telefon Kabı, Çanta&Cüzdan, Takı, Şal, Şapka & Bere, Saat, Kemer, Saç Aksesuarı, Çorap & Eldiven, Güneş Gözlüğü, Mobilya, Ev Dekorasyonu, Mutfak, Sepet, Yastık, Ev Tekstili, Aydınlatma, Dekoratif Çiçek & Ağaç, Bahçe Dekorasyonu, Banyo Kitap & Kırtasiye.

Yargıcı Çağrı Merkezi Numarası

Yargıcı, en iyi giyim ürünlerinin sizlerle buluşmasını isteyen ve bu amaç uğruna bir çok atılım gerçekleştiren bir firmadır. En kaliteli bikini ve mayoları burada bulacaksınızdır. Ayrıca evinizde kullanmanız için en güzel dekorasyon ürünleri de burada mevcuttur. Bu dekoratif ürünler birbirinden güzeldir ve hepsi de uzun uğraşlar sonucu yapılmış ürünlerdir. Şirketimiz daha çok kadınlara hitap etmektedir. Triko, elbise, tişört gibi ürünlerimiz kadınlarımızın isteyeceği tarzlardadır. Kadınların en fazla ne isteyeceği hususunda da kafa yoran firmamız birbirinden güzel çanta ve ayakkabı modeliyle de siz kıymetli kadınların karşısına çıkmaktadır. Bu kadar çeşitli ürüne sahip olan bir firma olduğumuzdan dolayı alışveriş yapan kitle de bir o kadar büyük oluyor. Büyük kitlelere hitap etmek onlar için üretim yapmak her şirketin hayali fakat ne kadar büyük bir kitleye hitap edersen o kadar çok sorunla karşılaşabilirsin. Şirketimiz bu poblemlerin çözüme kavuşturulması adına bir çağrı merkezi numarası kurmuştur. Bu numarayı arayarak dilediğiniz sorunu firmamıza iletebilir ve o sorunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını talep edebilirsiniz. Yargıcı çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yargıcı Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde online alışveriş hızla gelişmekte ve her geçen gün daha çok kişi aracılığıyla kullanılmaktadır. Yargıcı da hızla gelişmekte olan bir firma olarak bu değişime ayak uydurmak için bir online alışveriş sitesi açmıştır. Bu site ile birlikte daha çok insana ulaşmak daha kolay bir hale gelecektir fakat daha çok insana hitap etmenin bazı poblemleri da bununla birlikte getireceği aşikar. Şirketimizdan aldığınız ürün size gelene kadar birden fazla etaptan geçmektedir. Bu aşamalar esnasında sorun yaşanmış olması halinde müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz ve o sorunun nasıl çözüleceğini ve çözülmesi gerektiğini iletebilirsiniz. 444 97 42 bu numaraya arayarak poblemlerinızı iletebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yargıcımüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Yargıcı Müşteri Hizmetleri  Direk Bağlanma

Siz kıymetli müşterilerini çok fazla düşünen firma ek bir direk bağlanma numarası açmamıştır çünkü yukarıda gösterilen numarayı aradığınızda direk müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz. Sizi poblemlerinızı çözmek için bekleyen, müşteri hizmetleri yetkililerimiz karşılayacaktır. Sorunlarınız en bi hayli hızlı  biçimde çözüme kavuşturulacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yargıcı müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Yargıcı Şikayet Hattı

Müşteri tatminiyetine son derece önem veren firma sizlerden gelecek şikayetleri de dikkate almaktadır. Her geçen gün daha çok gelişebilmek adına müşterilerinden şikayetlerini bizlere iletmesini talep ederiz. Şikayetlerinizi müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya yargıcı.com adresine girip iletişim formunu doldurarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Tüm şikayetlerinize çözüm bulunacağına emin olabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Yargıcı müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Yargıcışikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Hacıahmet Mh. Irmak Cd. No:1-10 DLP NO-1 Beyoğlu / İstanbul / Türkiye
E-posta: shop@yargici.com

Hizmet Süresi Bilgisi: 444 97 42

Yargıcı’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Yargıcı ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, siparişinizin durumunu öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Yargıcı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 97 42

Arama Kelimeleri: yargıcı iletişim bilgileri, yargıcı telefon no, yargıcı irtibat tel, yargıcı canlı destek, yargıcı müşteri temsilcisi, yargıcı şikayet hattı, yargıcı müşteri hizmetleri numarası, yargıcı çağrı merkezi numarası, yargıcı iletişim numarası, yargıcı çağrı merkezi, yargıcı müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu