Gündem

Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri

Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri, güncel bilgiler bölümümüzde Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri haberimizin detayları..

Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri

Saç stili erkek görünümü için en mühim etmenlerin başında gelmektedir. Yanlar kısa üstler uzun erkek saç modelleri aracılığıyla görüntüsüze değişik bir hava katabilir ve bunun yanı sıra da çok daha etkileyici bir karizma elde edebilirsiniz. Yine uzun erkek saç modelleri giyim tarzına da uygun biçimde seçilmelidir.

Yanlar Kısa Üstler Uzun Saç Modelinde Dikkat Edilecekler

Tercih edilecek yanlar kısa üstler uzun saç modeli için ilk olarak kafa yapısının dikkate alınması gerekiyor. Kafa yapısının yanında yüz yapısının da dikkate alınması gerekmektedir. Daha keskin hatlara sahip erkeklerde yanların kısa halde kesilmesi, yüz simetrisini daha iyi biçimde görülmektediracaktır. Bunun bunun yanında giyim tarzına göre de bu modellerin seçilmesi daha iyi olacaktır. Misal verilecek olursa spor giyim tarzını seviyorsanız yanlar kısa üstler uzun saç kesimi bi hayli iyi görünecektir. Bunun bunun yanında işiniz gereği klasik giyim tarzını seviyorsanız üst kısımları çok fazla bırakmamak ve yanlardan bir nebze daha uzun tutmak daha iyi sonuçlar almanıza imkân tanıyacaktır.

Yanlar kısa üstler uzun saç bakımı da bi hayli kolay olmasına karşılık yine azami dikkati gerektirmektedir. Buna göre saçlarınıza düzenli olarak bakım yapmalı ve saçların beslenmesine olanak tanınmalıdır. Özellikle üst bölümünden yani uzun olan kısmın taranmasına dikkat göstererek, tarzınıza göre tarama ve şekil verme metotlarıni deneyebilirsiniz.

Sık Tercih Edilen Yanlar Kısa Üstler Uzun Erkek Saç Modelleri

Klasik olarak uygulanan saç modeli;

Yan kısımların daha kısa tutulduğu ve üst bölümdeki saçların geriye doğru tarandığı model;

Hemen kulak üstlerinin kısa tutulduğu model;

Üst bölümünde daha uzun tutulduğu ve dalgalı hale getirildiği model;

Üst kısım uzun olmakla birlikte uzunluğun yan kısımlara düştüğü model;

Üst kısım uzun ve yan kısımların kısa tutulup Retro tarzı sakal bırakan model;

Bu birbirinden farklı modeller ile birlikte görüntüsüzü tamamen değiştirebilir veya değişik bir tarz sahibi kolay bir biçimde olabilirisiniz.

 

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu