Müşteri Hizmetleri

Yandex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yandex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Yandex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Yandex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Yandex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yandex çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Yandex müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yandex şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Yandex müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Yandex, 1997 senesinde Rusya’da kurulmuş internet tabanlı ürün üreticisi ve geliştiricisidir. Rusya’da en fazla kullanılan arama motoru Yandex’tir. Son zamanlarda yaptığı iş ortaklıkları, yurdumuzda yaptığı büyük yatırımlar, yenilikleri ve kolay kullanımı ile adını çok fazla duyurmayı başarmış bir şirkettir. Mozilla Firefox internet tarayıcısında Türkiye için varsayılan arama motoru Yandex olmuştur.

Yandex; Rusya, Beyaz Rusya, Kazakistan, Ukrayna ve Türkiye ülkelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurdumuzda de aktif durumda ofisi bulunmaktadır. Birçok spor kulübü ve şirketle ortaklığı bulunmaktadır. Samimiyeti ve yenilikleriyle her geçen gün kullanımı artmaktadır. Yandex’in verdiği hizmetlerin bazıları şunlardan oluşmaktadır; Yandex.Arama, Yandex.Direct, Yandex.Disk, Yandex.Haritalar, Yandex Mail, Yandex.Navigasyon, Yandex.Browser, Yandex.Metrica, Yandex.Çeviri, Yandex.Toloka.

Yandex Çağrı Merkezi Numarası

Yandex başta internet tabanlı ürünler ve hizmetleri kapsamak üzere ulaşım, e-ticaret, navigasyon, mobil uygulama ve reklamcılık gibi bir çok alanda hizmet veren yetmişten fazla servise sahiptir. Bu alanlarda size hizmet verirken üyelerimizin tatminiyetini sağlamak maksadıyla çabalıyoruz. Şikayetleriniz, önerileriniz ve yaşadığınız problemleri çok önemsiyoruz. Bu nedenle müşteri servisi ağımızı her geçen gün daha iyi hale getiriyoruz. Servislerimizden yararlanırken hiçbir sorun yaşamamanız, ve bu sürede sizin tatminiyetinizi sağlamak maksadıyla elimizden geleni yapıyoruz. Merak ettiklerinize daha kısa yoldan yanıt bulmak isteğe göre destek servisimize https://yandex.com/support/  adresinden bağlanabilir ve merak ettiğiniz sorulara veya yaşadığınız bir çok sorunun çözümüne anında varabilirsiniz. Yandex çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yandex Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye dahil olmak üzere 17 ülkede 30 adet ofise sahip olan firmamız. Dünyanın en büyük 3. arama motorudur ve %58,25 pazar payı ile arama motoru pazarının önderi konumunda bulunmaktadır. Siz üyelerimizin ve kullanıcılarımızın bize duyduğu güven aracılığıyla bu güzel konumda olduğumuzun farkındayız. Bundan dolayı müşteri tatminiyeti ve keyifli bir kullanıcı deneyimi, bizim en mühim önceliğimizdir. Yandex ile verileriniz güven altındadır ve gizlilik kanunları esas alınmıştır. Eğer bizimle iletişim kurmak, şikayet ve öneride bulunmak veya yaşadığınız bir soruna anında çözüm bulmak isteğe göre,  Esentepe Mah. Talatpaşa Caddesi No:5 Ofis No: 27-28-29-32  Levent, Şişli  adresinden İstanbul ofisimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize bağlanmak için   00 7 495 739 22 22 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize bağlanabilir ve donanımlı personellerimizle problemlerinize kısa bir zaman zarfında çözüm üretebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yandex müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Yandex Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yandex müşterileri ile birlikte anında çözüme odaklanmıştır. Milyonlarca kullanıcısı ve müşterisi olan firmamız, sizlerin poblemlerinı en kısa bir sürede çözebilmek için özel bir yapılanmaya sahiptir. İstanbul ofisimizin   (0212) 386 87 61 numaralı telefon numarasını arayarak personellerimiz ile direk görüşme sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yandex müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Yandex Şikayet Hattı

Şikayetleriniz kendimizi geliştirmek ve size daha iyi bir deneyim sunabilmek için hayati öneme sahiptir. Şikayetlerinizi bize iletmenin en kolay yolu  [email protected]   adresine mail atmak olacaktır. Müşteri temsilcilerimizi arayarak telefon yolu ile de şikayetlerinizi iletmeniz olabilecekdür.  Personellerimizin size en kısa bir sürede dönüş yapacağından ve tatminiyet verici bir biçimde durumu sonlandıracağından şüpheniz olmasın.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Yandex müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Yandex şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yandex’in kullanıcılar için bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası (0212) 386 87 61 Türkiye Yandex ofisi.

Lakin aşağıda vereceğimiz bağlantı aracılığıyla Yandex.Yardım merkezine ulaşabilir, hangi ürünle alakalı destek almak isteğe göre detaylı bir biçimde sorunun nedeni ve cevabını bulacaksınızdır. Ayrıca Yandex’e sosyal platform üzerinden de varabilirsiniz.

Yandex Yardım Merkezi

Arama Kelimeleri: yandex iletişim bilgileri, yandex telefon no, yandex irtibat tel, yandex canlı destek, yandex müşteri temsilcisi, yandex şikayet hattı, yandex müşteri hizmetleri numarası, yandex çağrı merkezi numarası, yandex iletişim numarası, yandex çağrı merkezi, yandex müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu