Bilgi Arşivi

Yamata İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Yamata İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Yamata İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Yamata İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Yamata İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Yamata İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! Yamata İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, Yamata İnşaat işçi alımı haberleri makalemizde.

1999 senesinde kurulan Yamata İnşaat, hem Türkiye, hem de yurt dışında hizmet vermektedir.

Yamata İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuYamata İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yamata İnşaat Güncel İş İlanları

Yamata İnşaat adı altında çalışmak isteyenlerin, takip edebileceği farklı kanallar mevcuttur. Bunlardan ilki, kendi sitesidir. Buraya giriş yaparak, “insan kaynakları” butonuna tıklarsanız, alakalı sayfayı açabilirsiniz. Ekranda göreceğiniz “açık pozisyonlar” linki, hangi ilanların aktif olduğunu size gösterir.

Yamata İnşaat, kariyer sitelerine de ilanlar vermektedir. Hepsi belirli aralıklarda aktif kaldığı için, ilgilenen adayların her gün kontrol etmesi önerilmektedir. Şirket, her çalışanın sosyal hakkına saygı göstermektedir. Yemek ve yol dâhil olmak üzere, hepsi tatmin edici biçimde sağlanmaktadır.

Çalışma saatleri ve koşullarına bakıldığında, genelde uygun olduğu dikkati çekmektedir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Maliyet Kontrol Mühendisi Rusya
2 Planlama Mühendisi Rusya
3 E&I Teknik Ofis Sefi Rusya
4 Contract Specıalıst Rusya

Yamata İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

 Yamata İnşaat, iş başvurularını kariyer siteleri üzerinden almaktadır. Dolayısıyla adayların, ilanın verildiği istede üyeliğe sahip olması gerekmektedir. Eğer yoksa 2-3 dakika içinde bir hesap açmanız olabilecekdür.

Üyelik açar açmaz site sizden özgeçmiş doldurmanızı isteyecektir. Lakin hatırlamanız gereken, doğru doldurulmayan CV’lerin, işe alımda yararlı olmadığıdır. Dolayısıyla önce bir özgeçmiş doldurmayı öğrenmeniz tavsiye edilmektedir. 

Bu belge her iş başvurusuna gönderildiği için, hakkınızda ufak, fakat ayrıntılı bilgiler verir. Bu nedenle yanlış bilgi vermenin, insan kaynaklarını yanıltacağını bilmelisiniz.

Başvurularınızı online ortamdan yapınca, CV Yamata İnşaat aracılığıyla incelenecektir. Eğer detaylarınız, pozisyona uygun görülürse, sizinle iletişime geçilecektir.

Yamata İnşaat İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Yamata İnşaat, çalışan ihtiyacı meydana geldiğinda ilan vermektedir. Bu ilanlarda hangi pozisyonlara alım yapılacağı bildirilecektir. Bunlara ek olarak;

  1. Pozisyonun görevleri ve sorumlulukları,
  2. Adayların sahip olması gereken nitelikler,
  3. Eğitim – Öğretim durumu,
  4. İş tecrübesi,
  5. Kaç kişi alınacağı,

Gibi detaylı bilgiler de bulunmaktadır. Adaylar başvuradan önce tüm gereklilikleri sağladığından, emin olmalıdır. İş sizi tarif ediyorsa, yanlış CV doldurmanın sizi eleyeceğini unutmamanız gerekir. Dolayısıyla başvurmadan önce, detaylarınızi konrol edip, düzenlemeniz tavsiye edilir.

Uygun bulunmanız durumunda, insan kaynakları departmanı sizi arayarak, bir iş görüşmesi için çağıracaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu