Müşteri Hizmetleri

Yahoo! Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yahoo! Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Yahoo! Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Yahoo! Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Yahoo! Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Stanford Üniversitesi öğrencileri Jerry Yang ve David Filo aracılığıyla kurulmuş bi hayli kullanışlı bir portaldır. İlk başlarda arama motoru olarak hizmet vermesine rağmen zamanla e-posta, anında iletileşme, e-posta grubu ve benzeri hizmetler de sunarak pazarda hâkim olmaya çalışmıştır. Günde 7 milyar sayfa gösterimiyle dünyanın en fazla ziyaret edilen, en kullanışlı  5. sitesidir. Sunduğu hizmetlerden Yahoo Messenger özellikle ABD’de çok yaygın bir şekilde kullanılır. Yahoo! Messenger Yahoo şifrketinın çıkardığı ücretsiz sesli ve görüntülü sohbet olanağı sunan çevrimiçi anlık mesajlaşma yazılımıdır. Mesajlaşmanın yanında daha bir çok özelliği bulunan Yahoo Messenger’ın Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Bilgisayardan bilgisayara çağrı yapılabilir, Web kamerası tercih ederek görüntülü sohbet yapılabilir, bilgisayarlar arası dosya paylaşılabilir, güvenlik duvarı desteği, sohbet odaları şeklinde ve daha bir çok özelliği bulunmaktadır.

Windows’un “Messenger” yani MSN uygulamasından önce dünya üzerinde en fazla kullanılan iletişim/sohbet programlarından birisiydi. Yahoo Messenger, özellikle 1990-2000 senelerı içinde çok sayıda kullanıcı aracılığıyla tercih edildi. Lakin MSN uygulamasının çıkışı ve MSN uygulamasının Yahoo’dan daha fazla özellik ve özgürlük sunuyor oluşu Yahoo’nun revaçtan düşüşüne zemin hazırladı. Bunların dışında Yahoo sitesinin Hotjobs adlı bir bölümü mevcuttur ve burdan iş arama olanağı da sağlamaktadır.  Yahoo! Finans bölümünden ise birden fazla borsa endeksi ve hisse senedi ile ilgili ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Yahoo! News bölümünden dünya çapında ki gelişmeler takip edilebilmekte, Games bölümünden ise oyunlar oynanabilmektedir.

Yahoo Music içerisinde sunulan Radio ise ilk içerikli çevrimiçi radyo olma özelliğine sahiptir. Kullanıcalar parçalara oy vererek kendi zevklerine hitap eden bir kanal oluşturabilmekte ve bunu kaliteli bir sesle çevrimiçi olarak keyifle dinleyebilirler. 2008 senesinin son aylarında Türkçe olarak hizmete sunulmuştur. 4 Şubat 2008 tarihinde ise Microsoft, Yahoo! için 44.6 milyar dolarlık bir teklif yapmış, Yahoo! ise bu teklifi reddetmiştir. Günümüzde halen ABD’de ve çevre ülkelerde gün içinde çok sayıda ziyaret alan ve arama yapılan arama motorlarından birisi olma özelliğini koruyor.

Yahoo’nun merkezi İrlanda Dublin’de bulunmaktadır. Bundan dolayı Yahoo İrlanda Dublin merkezinin telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak Yahoo ile görüşebilirsiniz. Yahoo’nun Türkiye için iletişim bilgileri bulunmamaktadır.

Prima’nın 850’li müşteri hizmetleri numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden irtibata geçerek Prima’yla alakalı istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Yahoo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yahoo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Telefon          : +353 1 866 3100
Faks                : +353 1 866 3101
Ofis Adresi   : 5-7 Point Village North Wall Quay Dublin, 1 Ireland

Arama Kelimeleri: Yahoo iletişim bilgileri, Yahoo telefon numarası, Yahoo irtibat tel, Yahoo canlı destek, Yahoo müşteri temsilcisi, Yahoo şikayet hattı, Yahoo tüketici ilişkileri danışma hattı, Yahoo iletişim, Yahoo çağrı merkezi, Yahoo Türkiye temsilciliği, Yahoo Türkiye iletişim, Yahoo hesabım kapatıldı, Yahoo hesap geri alma

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu