Başvurular

Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu ile alakalı geniş bir şekilde bir yazı bir araya getirdik. Xiaomi’ nin Türkiye fabrikası yakın bir zamanda açıldı. Üretimi yapılacak olan ilk telefon Xiaomi Redmi 9C bulunacağı yetkililer aracılığıyla bilgisi verildi. Fabrikanın yıllık olarak 5 milyon mobil cihaz üretebileceği ve hemen hemen olarak 2 bin kişilik istihdam oluşturulmasının ilk hedefler içinde olduğu açıklamaldu. Bu personel alımı ilamına paralel olarak konuyu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.

Xiaomi Türkiye Fabrikası Nerede Kuruldu?

Kendi ülkesi olan Çin dışında iki fabrikasını Endonezya ve Hindistan’da açan Xiaomi, üçüncü fabrikasını ülkemizde kurdu. Dünyanın en büyük üçüncü mobil cihaz üreticisi Xiaomi mi’nin açıklamasında şirket, markanın üretimini geç yapan dördüncü ülke olmak için İstanbul Avcılar’da fabrikasını açtı. İstanbul’un Avcılar beldesinde inşa edilen fabrika yılda 5 milyon adet mobil cihaz üretim kapasitesine sahip. Fabrika Xiaomi ve Salcomp ortaklığıyla kuruldu. Tamamı 30 milyon dolarlık yatırımla 14 bin metrekare olan araziye kuruldu.

Xiaomi Türkiye Personel Alımı Yapacak mı?

Xiaomi Türkiye Ülke Müdürü Vincent Chang açılış için yaptığı sunumda Türkiye’nin hem Avrupa hem Orta Doğu pazarı için kilit noktada olduğunu dile getirdi. Chand kurulacak fabrikayla 2 bin kişilik istihdamın yaratılacağını aktardı. Xiaomi Türkiye Ülke Müdürü Vincent Chang açılışta yaptığı konuşmasında Türkiye’nin Avrupa ve Orta Doğu pazarı için önemli bir yerde olduğunu kelimelerine ekledi. Chand kurulan fabrikanın 2 bin kişilik personel ihtiyacı olduğunu kelimelerine ekledi. Yayınlanan açıklamalarda beyaz yaka hem de mavi yaka personel alımıyapıldığını açıkladı. ilk öncelik iç piyasaya için üretim yapılacağı ilerleyen süreç içinde de Türkiye’den yurtdışına mobil cihaz gönderiminin yapılacağı altı çizildi. Xiaomi İş İlanları  ile alakalı detaylar yazımızın devamında.

Xiaomi Türkiye Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

Xiaomi’nin Türkiye yöneticisi İrfan Öztürk,  Linkedin’den yaptığı bilgilendirmede işe alımları açıkladı.  Xiaomi İstanbul fabrikasında iş ilanlarına ulaşabilmek için birkaç farklı yoldan iş başvurusunda bulunmak olabilecekdür. Türkiye’yeden iş başvurusu yapabilmek adına cv’ nizi e-posta adresine gönderebilirsiniz. Ayrıca Xiaomi Linkedin yahut SALCOMP Kariyer.net’e başvurabilirsiniz. Ayrıca sitenin kariyer bölümünden de başvuru alanına yönlendirme yapılıyor. Ayrıca sitenin kariyer menüsünden de personel alımı açıklamaları alanına yönlendirme yapılıyor.

Daha önce Oppo Türkiye Fabrikası üretime başlaması ile birlikte, markanın mobil cihaz modellerinin birden çok parçasının üretimi ve birleştirilmesi bu tesislerde gerçekleştirileceğine ilişkin bir yazı paylaşmıştık. Türkiye’mizde üretilmeye başlanan ve üretimi devam eden mobil cihaz marka ve modelleri gün geçtikçe artmaya devam edecek. Bizde sizlerle basvuru adresi olarak paylaşımlarda bulunup bilgilendirmeler yapmaya devam edeceğiz.

        Ek İş İlanlarına Buradan Ulaşabilirsiniz.      

    Ankara’da Evlere Ek iş Veren Firmalar     

      İzmir’de Evlere Ek İş Veren Firmalar     
      Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar     
      İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar     
      Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalar      

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu