Bilgi Arşivi

Xiaomi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Xiaomi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Xiaomi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Xiaomi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Xiaomi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Xiaomi’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Xiaomi bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Xiaomi işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Xiaomi’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Xiaomi, Çin’in başkenti Pekin’de 2010 senesinin Nisan ayında kurulmuş Çin Halk Cumhuriyeti merkezli bir elektronik şifrketindır. Akıllı telefonlardan mobil uygulamalara, laptoplardan akıllı saatlere kadar çok sayıda elektronik aletin üretimini yapmaktadır. Teknoloji devi olmasının yanında çanta, ayakkabı ve spor bandı gibi daha bir çok değişik ürüne de yatırım yapmaktadır.

İlk mobil cihazunu kurulduktan yalnızca 1 sene sonra 2011 senesinde piyasa sürerek kısa bir sürede ilk kez Çin’de ardından da Dünya’da pazar payını arttırdı. En son 30 milyon dolardan fazla bir yatırım ile İstanbul’un Avcılar beldesinde yılda 5 milyon mobil cihaz üretme kapasitesine sahip fabrikasını kuran Xiaomi, yatırımlarını sürekli olarak olarak arttırarak 10 sene içinde Dünya’nın en büyük telefon markalarından bir tanesi olmayı planlıyor.

Xiaomi İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuXiaomi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Xiaomi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

En son Türkiye’de büyük bir fabrika açan Xiaomi, ülkemizdeki adaylara çok sayıda kariyer ve iş fırsatı sağlamaktadır.

Her geçen gün açılan yeni mağazalarına ve fabrikasına sürekli olarak olarak işçi alımı gerçekleştiren Xiaomi personel alımlarını kariyer.net ve tr.indeed.com adresleri üzerinden yapmaktadır.

Başka bir alternatif olarak kurumsal kimliği üzerinden LinkedLn üzerinden de iş ilanlarını yayımlamaktadır.

LinkedLn, kariyer.net ve tr.indeed.com adresleri üzerinden iş başvurusu yapmak için gerekli olan tek şey bir hesaba sahip olmak. Kariyer portallarında üyelik oluşturduktan yahut mevcut üyelikleriniz ile giriş yapıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir CV’yi siteye yükledikten sonra mevcut iş ilanlarından size uygun olanlardan seçip, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki linklerden de Xiaomi’de bulunan mevcut iş ilanlarını görebilir ve size uygun olanlar içinden seçtiğiniz ilanlara  iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Xiaomi İş İlanları

Kurumsal yapısı ve Dünya pazarında boy göstermesi sebebiyle güzel bir iş alternatifi olan Xiaomi,  herkesin çalışmak isteyebileceği bir kurum. Her geçen gün git gide artan yatırımları ile mutlaka sürekli olarak olarak takip edilebilir ve çeşitli kariyer fırsatları yakalanabilir.

Şimdilik yalnızca ülkemizin büyük illerinde bulunan Mi store konsepti hızla yaygın hale gelecek ve Türkiye’nin yer ilinde saygın iş fırsatları oluşturacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu