Müşteri Hizmetleri

Xiaomi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Xiaomi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Xiaomi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Xiaomi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Xiaomi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Xiaomi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Xiaomi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Xiaomi şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Xiaomi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Xiaomi, 2010 senesinde Çin merkezli olarak kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Dünyanın en büyük dördüncü akıllı cihaz üreticisidir. İlk ürününü 2011 senesinde piyasaya süren Xiaomi, değeri ve bütçe dostu fiyatıyla dünya üzerinde bi hayli fazla ilgi görmüş, kısa bir sürede büyük bir ilerleme kaydetmiştir.

Xiaomi Çağrı Merkezi Numarası

Xiaomi şu ürün gruplarında üretimler yapıp satışını yapmaktadır; mobil cihazlar, mobil uygulamalar, powerbank, laptoplar. Xiaomi, ürettiği piyasanın en kaliteli denilebilecek ürünlerini uygun fiyatlarla halkla buluşturunca bi hayli beğenilmiştir. Xiaomi; Global Mainland Çin Hong Kong Tayvan Singapor Malezya Filipinler Hindistan Endonezya Brezilya ülkelerinde resmi olarak satış gerçekleştirmekte, diğer ülkelerde distribütörler aracılığıyla satışlarını sürdürmektedir.

Xiaomi’nin Türkiye için herhangi bir xioami çağrı merkezi numarası iletişim telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin aşağıda bulunan İngilizce Xiaomi Destek sayfasından destek alabilirsiniz.

Xiaomi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Xiaomi iki bin on senesinde “herkes için yenilik” vizyonuyla girişimci Lei Jun aracılığıyla kurularak günümüze kadar uzanan macerasınde asla kaliteden taviz vermemiştir. Firma, son teknoloji ile üretilmiş yüksek kaliteli ürünlerin herkes aracılığıyla ulaşılabilir olması gerektiğine inanarak hareket ettiği için kaliteyi uygun fiyata sağlamaktadır. Mi takipçilerinin yardımları ile ve onlar için fevkalade donanım, yazılım ve internet hizmetleri üretirken üyelerinin  geri bildirimlerini önemseyerek bu alanda en iyi olma maksadıyla çalışmaktadır. Mi ve Redmi mobil cihazlar, Mi Televiyonlar ve set üstü kutular, Mi yönlendiriciler, ve akıllı ev ürünleri, giyilebilir ürünler ve diğer aksesuarları da içeren Mi Ekosistem ürünlerinden oluşan ürünleri geliştirerek ürün yelpazesini genişletmeye ve bu işlemleri yaparken de müşteri tatminiyetine önem vermektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Xioami müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Xioami Müşteri Hizmetleri Numarası

Otuzdan fazla ülke ve bölgede bulunan Xiaomi, bir dünya markası haline gelmek için tüm dünya çapındaki varlığını attırarak devam ederken değerini göstermekte ve her zaman geliştirmektedir. Dünyada en iyi üretici konumuna gelirken bunun yanı sıra da müşteri tatminiyetine ve geri dönüşlerine önem veren şirketin geniş servis ağı ve bi hayli yüksek sayıda kullanıcı kitlesi mevcuttur.

Sadece hayranlarımız için prensibiyle yola çıkan bu anlamda kendini sürekli olarak yenileyen bir firma olan xioami gün geçtikçe gelişime devam ederken üyelerine de önem gösterebilmek adına xioami müşteri hizmetleri numarası nı aktif olarak bulundurmayı amaçlamaktadır. Mi takipçileri, tüm süreçlerimize önderlik ederken bir yandan da birden çok çalışanları da ekibe katılmadan önce bunu deneyimleyen insanlar içindendır. Bir ekip olarak, olabilecek olan en iyi kullanıcı deneyimini yaratmak için ürünlerini sürekli olarak olarak geliştirip geliştirerek aynı amansız müthişlik arayışını sürdürmekte ve bu alanda öncü firmalardan biri haline gelmeyi amaçlamaktadır.

Xioami Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Xioami müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Xioami şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Xioami destek merkezi üzerinden aklınıza takılan konularda destek talebinde bulunabileceğiniz gibi önceden yaşanan olası poblemlerin da çözümlerine ulaşabilirsiniz. Müşterilerine önem verdiği için her gün kendini bu anlamda ilerleterek en iyi hizmeti sunmayı amacı olan şirkete sizlerde görüş, öneri, şikayet ve isteklerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz.

Xiaomi Destek Merkezi

Arama Kelimeleri: Xioami iletişim bilgileri, Xioami telefon no, Xioami irtibat tel, Xioami canlı destek, Xioami müşteri temsilcisi, Xioami şikayet hattı, Xioami müşteri hizmetleri numarası, Xioami çağrı merkezi numarası, Xioami iletişim numarası, Xioami çağrı merkezi, Xioami müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu