Müşteri Hizmetleri

Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Worldcard çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Worldcard müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Worldcard şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Worldcard müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Worldcard, Yapı Kredi Bankası aracılığıyla 1992 senesinde markalaşmış bir kart türüdür. Worldcard’ın sloganı ise; “Türkiye’nin en bonkör kartı”dır. Dünyanın en kıymetli 10 kredi kartı listesine girmeyi başaran Worldcard, üyelerine bir çok avantaj ve indirimler sunuyor.

World ile anlaşmalı olan işyerlerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde World’e özel taksitlendirme alternatiflerini kullanabilir, Worldpuan kazanabilir ve bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz Worldpuanlarınızla dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, cep telefonunuza TL bakiyesi yükleyebilir ve emekliliğiniz içim birikimde bulunabilirsiniz. Ayrıca taksitli nakit avans özelliğini tercih ederek size en uygun faizle 5-12 ay vadeli para çekebilirsiniz.

Worldcard Çağrı Merkezi Numarası

Kredi kartı kullanımı günümüzde bi hayli yaygınlaşmak ile birlikte hemen hemen her alışvulaşımizde bize kolaylık sağlamaktadır. Birçok müşteriye ulaşmanın verdiği sorumluluk ve gurur size daha iyi bir hizmet verebilmek için en fazla çabayı harcama ve gerçekleştirme yükümlülüğünü de bununla birlikte getirir. Güvenlik ve hızlı hizmet birinci önceliğimizdir. Kartınız kaybolması yahut çalınması durumunda müşteri temsilcilerimize anında bağlanabilir veya internet üzerinde hemen gerekli işlemleri uygulayabilirsiniz. Worldcard üyelerine bir çok avantaj içermekle birlikte güvenli alışverişi de sizlere sunar. 444 0 444 numaralı Yapıkredi müşteri hizmetlerini arayarak bir çok işlemi kısa bir sürede ve zahmetsiz bir biçimde yapabilirsiniz.

Worldcard Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin en fazla tercih edilen kredi kartı Worldcard üyelerinin zamanını önemsemekle birlikle, çözüm odaklı çalışan hizmet sistemi aracılığıyla kısa bir sürede hem personellerimizle iletişime geçebilmeyi hem de problemlerinizi en kısa bir sürede çözebilmeyi hedefler. Şifre oluşturma, kredi kartı borcu ödeme, para transferleri, ödeme talimatları gibi her türlü bankacılık işlemlerinizi yukarıda gösterilen telefon numiçinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi Şubelerinden rahatlıkla tüm işlemlerinizi zahmetsiz bir biçimde kısa bir sürede yapabilirsiniz.

Worldcard Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çalıntı ve kayıp durumlarında müşteri temsilcilerimize hemen bağlanmak ve işleminizi hemen gerçekleştirmek çok mühimdir. Oluşabilecek olumsuz durumlara karşı müşteri hizmetleri personellerimiz sürekli olarak hazır olarak sizlere hizmet vermek için beklemektedir. 444 0 444 numaralı telefonu arayıp 0’ı tuşladığınız zaman çalıntı ve şüpheli işlem bölümüyle görüşme sağlayabilirsiniz. Personellerimiz hızlı bir biçimde durumunuzu halletmek için hazırda bekliyor olacaklar. Yapı Kredi mobil ve Yapı Kredi internet bankacılığı üzerinden hiç beklemeden yalnızca birkaç tık ile şubeye gitmeden yahut müşteri temsilcilerimizi aramadan rahatlıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Worldcard Şikayet Hattı

Şikayetleriniz ve görüşleriniz bizim için çok kıymetlidir. Şikayetleriniz ışığında sorun yaşadığımız konuları anında çözmeye çalışıyoruz ve tekrarlanmaması için elimizden geleni yapıyoruz. https://www.yapikredi.com.tr/tatminiyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin adresinden basit ve anlaşılır bir ara yüz ile şikayetlerinizi, önerilerinizi bir form doldurarak bize gönderebilirsiniz. Size en yakın şubeye giderek güler yüzlü personellerimiz ile iletişime geçebilir yahut yukarıdaki müşteri destek hattı numaramızı arayarak şikayetlerinizi ve önerilerinizi belirtebilirsiniz.

Worldcard’ın çağrı merkezi iletişim telefon numarası Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi ile aynıdır. 2 adet çağrı merkezi numarası bulunmaktadır; birisi 0850’li diğeri ise 444’lü numaradır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, güncel kampanyalar ile ilgili bilgi alabilir, kartınızla alakalı işlemlerinizi yapabilir; görüş, öneri, şikayet ve sorularınızı rahatlıkla sorabilirsiniz.

Worldcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 444
850 222 0 444

Arama Kelimeleri: worldcard iletişim bilgileri, worldcard telefon no, worldcard irtibat tel, worldcard canlı destek, worldcard müşteri temsilcisi, worldcard şikayet hattı, worldcard müşteri hizmetleri numarası, worldcard çağrı merkezi numarası, worldcard iletişim numarası, worldcard çağrı merkezi, worldcard müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu