Müşteri Hizmetleri

WinWin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

WinWin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde WinWin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. WinWin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

WinWin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

WinWin Kurumsal Hizmet Yönetimi 2006 senesinden bu yana yurdumuzda hizmet veren ödeme platformlarından biri olma özelliğini taşır. Yurdumuzda kullanıcısı bir hayli fazladır. Sektörüne ilkleri yaşatan WinWin, M-Payment uygulamasını üye işyerleri kuruluşlarla ilk olarak hayata geçirmiştir. Günümüzde toplam 265 bini aşkın kullanıcıya hizmet veren WinWin, sağladığı bunun bunun yanındalık ve kampanyalarıyla bi hayli gözde bir firma olmuştur.

WinWin üyelerine kısaca bahsedecek olursak şu faaliyetlerde hizmet verir; yemek, konaklama, ulaşım, temsil ve ağırlama, iletişim, sosyal yardım, güvenlik, sağlık, sigorta, giyim WinOkul, WinOil, GiftWin, SeWin. Bu kategorilerde WinWin anlaşmalı herhangi bir işyeri ile basit bir şekilde alışveriş sağlayabilir, ödemenizi WinWin aracılığıyla uygulayabilirsiniz. Şuanda toplam üye işyeri sayısı 14.512’dir.

WinWin’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla WinWin kartınızda yaadığınız teknik problemler ile ilgili destek alabilir, üye işyerlerini öğrenebilir, bakiyeniz ile ilgili sorularınızı sorabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

WinWin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 66 00

Arama Kelimeleri: winwin iletişim bilgileri, winwin telefon no, winwin irtibat tel, winwin canlı destek, winwin müşteri temsilcisi, winwin şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu