İnternet

Whatsapp Silinen Mesaj Görme (Geri Getirme) Android ve iphone

Whatsapp Silinen Mesaj Görme (Geri Getirme) Android ve iphone, faydalı bilgiler bölümümüzde Whatsapp Silinen Mesaj Görme (Geri Getirme) Android ve iphone ile alakalı detayları verelim istedik.. Whatsapp Silinen Mesaj Görme (Geri Getirme) Android ve iphone arayışınızın yanıtları makalemizde.. 

Whatsapp Silinen Mesaj Görme (Geri Getirme) Android ve iphone

  • 1 Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme 2021
  • 2 Whatsapp Silinen Mesajları Görme 2021
  • 3 Whatsapp İki Taraftan Silinen Mesajları Geri Getirme
  • 4 Whatsapp Silinen Mesajlara Nasıl Bakılır?

Whatsapp silinen mesajları görme ve Whatsapp silinen mesajlar nasıl geri getirilir gibi sorularınızın yanıtı. 2021 senesinde da bu yöntemi kullanabilirsiniz. Son zamanların en popüler uygulamaları içinde bulunan WhatsApp; her geçen gün yeniliklere imzasını atıyor. Bu bağlamda en son devreye sokulan yenilikler içinde WhatsApp mesaj silme özelliği olarak karşımıza çıkıyor.

Bilindiği üzere öncedenleri WhatsApp üzerinden mesaj gönderdiğinizde anında karşı tarafa gidiyor. Karşı taraf okuduğunda ise mavi tık görünüyordu. Elbette ki hatalı mesaj gönderme durumlarında herhangi bir önlem alma durumu da söz konusu olmuyordu. Lakin yapılan en son güncellemeler neticesinde artık bu mesajların silinebilmesi olabilecek hale gelmiştir. Bu yazıda Whatsapp silinen mesaj görme, geri getirme android ve iphone ile ilgili bilgiler paylaşımı yaptık.

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme 2021

WhatsApp; Android, iOS ve Windows işletim sistemleri üzerinde başarılı bir biçimde hizmet sağlamaktadır. Yakın gelecekte yapılan bir güncelleme sonrasında bir yanlışlık neticesinde gönderilen mesajların silinmesi hizmeti de devreye girmiştir.

Elbette ki silinebilecek mesajlar hususunda bir sınırın da getirilmesi olabilecek olmuştur. Yani son 1 saat içinde gönderilmiş olan mesajların silinmesi olabilecek olurken; ardındanki mesajların silinmesi olabilecek olmuyordu. Tabi size gelen bir mesajın hemen sonrasında silinmesi sonrasında acaba bu mesajda ne yazıyordu? Sorusunu sormanız gayet olağandır. Peki WhatsApp mesajları nasıl görülebilir? İş bu sorunun ayrıntılı yanıtları!

Whatsapp Silinen Mesajları Görme 2021

Whatsapp silinen mesajları görme, Elbette ki size gönderilmiş olan WhatsApp mesajının silinmesi sonrasında tekrar geri getirilmesine dair etkili bir çözüm yolu bulunmaktadır. Esasında bu geri getirme işleminin temelinde WhatsApp uygulamasının yedeklenmesi yer alıyor. Pek çok telefon markasında gece saat 2’den sonra WhatsApp yedeklemesi devreye giriyor. Tabi yedekleme saatini siz de ayarlayabiliyorsunuz. Bu bağlamda gece yarısını tercih edecek olursanız; mesajların geri getirilmesi hususunda önemli bir kazanımı da elde etmiş olursunuz.

Şayet size gönderilmiş olan mesaj silinmişse; hemen WhatsApp
uygulamasını telefonunuzdan silerek; tekrar yüklemenizi öneriyoruz. Tabi bu
işlemi yaptıktan hemen sonra silinen mesajı görebilmeniz de olabilecek olacaktır.
Zira bu uygulamayı kaldırdığınızda WhatsApp mesaj geçmişiniz de otomatik olarak
yedeklenmiş olacaktır. Uygulamayı yeniden aktif ettiğinizde ise silinen
mesajlar dahil olmak üzere diğer mesajları da okuyabilirsiniz.

Whatsapp İki Taraftan Silinen Mesajları Geri Getirme

Arkadaşınız size gönderdiği WhatsApp mesajını dildiğinde bu mesaj sizin telefonunuzda ‘’bu mesaj silindi’’ olarak görünecektir. Lakin WhatsApp uygulaması hala gelen mesajların depolanası işlemini sürdürmeye sürdürmektedir. Sizin gördüğünüz silindi ikazsı esasında mesajın konuşma geçmişinde silindiğini göstermektedir. Oysa bu mesaj hala uygulamanın deposunda bulunmaktadır. Bundan dolayı şayet WhatsApp yedeklemesi devre dışı değilse; size gönderilen mesajların da tekrar geri getirilmesi olabilecek olacaktır. Elbette ki bu silinen mesajlar için de geçerli olmaktadır.

Whatsapp Silinen Mesajlara Nasıl Bakılır?

WhatsApp Silinen Mesajlara Nasıl Bakılır? Sorusu kapsamı içinde mesajların geri getirilmesi işleminin birkaç adımdan ibaret olduğunu söylemek olabilecek olmaktadır. Bu adımları isabetli bir biçimde attığınız takdirde WhatsApp mesajlarınızın da tekrardan geri yüklenmesi de olabilecek olacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu