Müşteri Hizmetleri

Webdenal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Webdenal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Webdenal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Webdenal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Webdenal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Webdenal çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Webdenal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Webdenal şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Webdenal müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Webdenal, 2004 senesinden bu yana Türkiye’de hizmet veren online alışveriş sitesidir. Webdenal’da 100 bini aşkın sıfır ürünün satışı mevcuttur. Yurdumuzdaki en kaliteli ve köklü e-ticaret sitelerinden biri olma özelliğini taşır. Hem kalite yönünden hem de zengin ürün seçenekleriyle çoğu aktif üyenin tercihi Webdenal olmuştur.

Webdenal’da genel ürün kategorileri şu biçimdedir; bilgisayar ve bileşenleri, telefon ve tabletler, elektrikli ev aletleri, güzellik, bakım, sağlık, yapı market, oto, ev, yaşam, elektronik, fotoğraf, ofis, kırtasiye, spor, saat. Bu kategorilerde bulunan yüz binlerce ürünü en uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz.

Webdenal Çağrı Merkezi Numarası

E-ticaret sektöründe 2004 senesinde faaliyete başlayan bir firma olarak, emin adımlarla bu yolda büyümeye devam etmekteuz. “Webdenal” adıyla yola koyulduğımız bu sektörde, hizmet verdiğimiz ürünler yönünden siz kıymetli üyelerimizin tüm gereksinimlerini gidermeye çalışıyoruz. Elektronik ürünler, ses ve görüntü sistemleri, bilgisayar, cep telefonu, tablet, elektrikli ev aletleri, kadın ve erkek saatleri civarından oluşan ürünlerimizde; sizlere tatminiyet garantisi veriyoruz. Tümü garantili olan 10.000 adetten fazla orijinal ürünlerimizde, bi hayli hızlı teslimat hizmetimizden tatmin kalacağınızın da garantisini veriyoruz. Ürünlerimiz ile ilgili sormak veya danışmak istediğiniz herhangi bir hususta, Webdenal çağrı merkezi numaramızdan bize varabilirsiniz. Webdenal çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Webdenal Müşteri Hizmetleri Numarası

2004 senesinde e-ticaret sektörüne girişen firmamız, teknoloji şirketleri içinde en bi hayli hızlı büyüyen firmadır. Bu zamanda etkili olan faktör; güvenli ve bi hayli hızlı alışveriş olanağı sağlıyor oluşumuzdur. Sitemize üye olarak alışveriş yaptığınız takdirde, ürününüzün hangi etapta olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz. Üstelik almış olduğunuz ürünü, herhangi bir nedenle almaktan vazgeçerseniz; biz ürünü kargoya vermeden önce iptal etme olanağını da sizlere paylaşıyoruz. Tüm çabamız sizleri kaliteli ürünle bi hayli hızlı bir biçimde buluşturabilmektir. Dolayısıyla sizlerin tatminiyeti bizim için mühimdir. Memnuniyetinizi yükseltmek adına; 0212 284 84 33 olan Webdenal müşteri hizmetleri numaramızı arayarak, hafta içi her gün 08:30-17:30 saatleri içinde bizlere ulaşabilir, tüm alışveriş süreci ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Webdenal müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Webdenal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri tatminiyetini ön planda tutan bir firma olarak; yalnızca satış aşamasında değil, satış ardından da yanınızda oluyoruz. Ürünlerimiz ile ilgili satıştan önce bilgi almak için yahut satış sonrası herhangi bir durumda bizimle görüşmek ve Webdenal müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için; 0212 284 84 33 numaralı hattımızı kullanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Webdenal müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Webdenal Şikayet Hattı

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz ürünlerimizle alakalı veya firmamızla alakalı herhangi bir sorununuzda; sitemiz üzerinden form doldurarak veya Webdenal şikayet hattımız üzerinden bizimle görüşme sağlayabilirsiniz. Yaşadığınız probleme en kısa bir sürede çözüm sağlamak maksadıyla personellerimizi yönlendireceğimizden emin olabilirsiniz. Sadece poblemlerinız için değil; tatminiyetinizi bildirmek adına da bizimle iletişime geçebilir, diğer üyelerimize tecrübelerinizden bahsedebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Webdenal müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Webdenal şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Esentepe Mah.Kardeşler Sokak. (Metrocity Arkası) 61A, Şişli, 34394 İstanbul

E posta Adresi: [email protected]

Telefon: +90 (212) 284-84-33

Webdenal’ın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Webdenal’da bulunan kullanıcı hesabıniz ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, verdiğiniz siparişlerin durumu ile ilgili bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Webdenal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 284 84 33

Arama Kelimeleri: webdenal iletişim bilgileri, webdenal telefon no, webdenal irtibat tel, webdenal canlı destek, webdenal müşteri temsilcisi, webdenal şikayet hattı, webdenal müşteri hizmetleri numarası, webdenal çağrı merkezi numarası, webdenal iletişim numarası, webdenal çağrı merkezi, webdenal müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu