Müşteri Hizmetleri

Volvo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Volvo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Volvo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Volvo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Volvo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Volvo, 1927 senesinde İsveç merkezi olarak kurulan otomotiv şifrketidır. Volvo dünyanın en ileri gelen gözde otomobil şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Bugün Volvo; TIR, otobüs, otomobil, iş makinesi, deniz motoru ve endüstriyel motor üretimleri hususunda uzmanlaşmış bir hale gelmiş; bir çok alanda profesyonel olarak hizmet veren bir holdingtir.

Dünya çapında tanınan ve dünyanın dört bir yanına ürünlerini satışa çıkaran Volvo; dünyanın en güvenli otomobil markası olarak senelerdır önderliğini sürdürmektedir. Volvo’nun Türkiye’de satışa çıkardığı araç modelleri şu biçimdedir; XC90, XC60, V90, V60, V40, S90, S60.

Volvo’nun 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Volvo araç modelleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, size en yakın satış ve Volvo yetkili servis noktası ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi verdiğimiz numara aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Volvo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 48 58

Arama Kelimeleri: volvo iletişim bilgileri, volvo telefon no, volvo irtibat tel, volvo canlı destek, volvo müşteri temsilcisi, volvo şikayet hattı, volvo yetkili servis numarası

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu