Vodafone

Vodafone TV Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Vodafone TV Nedir? Nasıl İptal Edilir?, mobil hatlar bölümünde Vodafone TV Nedir? Nasıl İptal Edilir? ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında Vodafone TV Nedir? Nasıl İptal Edilir? başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

Vodafone TV Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Operatörlerin sunduğu hizmetler içinde çevirim içi paylaşım platformları da bulunmakta. Bunlardan bir diğeride Vodafone TV. Bu paylaşımımızda “Vodafone TV Nedir? Nasıl İptal Edilir?” hususunda geniş bir şekilde bilgi vereceğiz.

Dünya çapında ileri gelen Telekomünikasyon firmalarından olan Vodafone,TV hizmeti ile çevirim içi bir platform sağlamaktadır. Son zamanda git gide artan abonelik sistemli platformlar içinde bir alternatif olarak bulunmaktadır.

Vodafone Toplan Gel Grup Kampanyası

Vodafone TV Nedir?

Eğlence kategorisine yönelik hizmet vermektedir. Vodafone TV hizmeti ile birlikte güncel Televizyon ve internet içeriklerine bakabilirsiniz. Uygulama içinde güncel film ve dizi bulunmaktadır. Uygulamaya abone olan bireyler mevcut kullanıcı adları ve şifreleri ile siteye giriş yapabilirler. Uygulama içinde herhangi bir sınır bulunmamakta. Dilerseniz içerikleri indirebilir ardından izleyebilirsiniz. Günün her saati sürekli olarak aktif olan platforma bilgisayar, tablet ve telefon üzerinden giriş uygulayabilirsiniz.

Uygulamaya Android ve AppStore üzerinden varabilirsiniz. Bunun bunun yanında internet üzer,nden de platforma giriş uygulayabilirsiniz. Uygulamaya yahut siteye girmeniz ile birlikte Vodafone GSM numarası ve şifre ile giriş yapmanız gerekir. İlk girişte kullanıcı koşulları ile alakalı kutucuğu onaylamalısınız. Sayfada bulunan Bana Özel bölümünden uygulama ile alakalı tüm kısımları da gözlemleyebilirsiniz Uygulamanın sitesine buradan gidebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Vodafone TV İptali Nasıl Yapılır?

Peki Vodafone TV İptali Nasıl Yapılır? Bunun için iki değişik yöntem bulunmakta. Yöntemlerden ilki internet üzerinde Vodafone arayüzünden iptal etmek. Tüm hizmetlerde olduğu gibi uygulama içinden TV hizmeti de iptal edilebilmekte. Diğer yöntem ise SMS üzerinde. İşte aşama aşama SMS ile Vodafone TV İptali:

  • İlk iptal Standart paket için. Standart Paket iptali için “IPTAL STANDART PAKET” yazarak 8800 numarasına SMS atılmalıdır.
  • İkinci iptal Giriş paket için. Giriş Paket iptali için “IPTAL TV GIRIS” yazarak 7000 numarasına SMS atılmalıdır.
  • Üçüncü iptal Temel paket için. Temel Paket iptali için “IPTAL TV TEMEL” yazarak 7000 numarasına SMS atılmalıdır.
  • Dördüncü iptal Full paket için. Full Paket iptali için “IPTAL TV FULL” yazarak 7000 numarasına SMS atılmalıdır.

Bunların dışında bir yöntem bulunmamaktadır.

Başa dön tuşu