Mobil Hatlar

Vodafone Red Tarifeleri ve Ek Paketleri 2021

Vodafone Red Tarifeleri ve Ek Paketleri 2021, mobil hatlar bölümümüzde Vodafone Red Tarifeleri ve Ek Paketleri 2021 ile alakalı kampanyaları paylaştık. Vodafone Red Tarifeleri ve Ek Paketleri 2021nin detayları yazımızda..

Vodafone Red Tarifeleri ve Ek Paketleri 2021

Vodafone Red tarifeleri ve ek paketleri ile dakika, sms ve internetiniz hiç bitmeden doyasıya kullanma fırsatını yaşayabilirsiniz. Vodafone Red bunun bunun yanındalıkları ile yurt içi ve yurt dışında sınırsız fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Vodafone Red Tarifeleri Avantajları 2021

Vodafone Red tarifeleri cazip fırsatlar ve sınırsız bunun bunun yanındalıklar ile sunuluyor. Tüm Vodafone Red tarifeleri için sunulan 2021 bunun bunun yanındalıklar şunlardan oluşmaktadır;

 • İlk ay 20 GB internet armağan edilir.
 • Online’a özel olarak ilk 3 ay indirimli fiyat seçenekleri mevcuttur.
 • Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma şansı sunar.
 • Vodafone TV Red paketi ve 2 GB internet 12 ay boyunca armağan olarak verilir.
 • 25 ülkeyi ayda 120 dakika ücretsiz arayabilirsiniz.
 • Ücretsiz araç dezenfeksiyonu, Trendyol’da kargo indirimi gibi bir çok bunun bunun yanındalık Vodafone Yanımda uygulaması ile sunulur.
 • Instagram, Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Sosyal paylaşım platformu Twitter, WhatsApp, Messenger gibi tüm sosyal platform uygulamalarında sınırsız GB’larınızı özgürce kullanabilirsiniz.

Vodafone Red Tarifeleri 2021

Vodafone red onlineye özel tarife fiyat aralıkları ilk 3 ay indirimli kampanyalardan meydana gelir. Red 20 ve Red 35 içinde olan paketlerde internet, dakika ve sms paketleri mevcuttur. Vodafone red tarifeleri 2021 yılı için şu biçimdedir;

Paket Adı İnternet Dakika Sms Onlineye Özel Fiyat
Red 20 20 GB sınırsız 1000 DK 250 SMS İlk 3 ay 50 TL Sonraki 12 ay 59 TL
Red 25 25 GB sınırsız 1500 DK 250 SMS İlk 3 ay 70 TL Sonraki 12 ay 79 TL
Red 30 30 GB sınırsız 2000 DK 250 SMS İlk 3 ay 84 TL Sonraki 12 ay 99 TL
Red 35 35 GB sınırsız 3000 DK 250 SMS İlk 3 ay 50 TL Sonraki 114 ay 129 TL

Vodafone Redli 7GB paketi; 7 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 250 SMS kontratsız bir biçimde yalnızca 79 TL kontratlı fiyatı ise 49 TL’dir.

Redli 10 GB; 10 GB cepten internet ve her yöne 1500 dakika, 250 SMS taahhütlü fiyatı 59 TL olup taahhütsüz fiyatı ise 89 TL

Redli 15; Cepten 15 GB internet, 1500 dakika her yöne bulunur. Sosyal pass paketi ve 250 SMS fiyatı da taahhütlü olarak 79 TL olup taahhütsüz fiyatı da 109 TL olmaktadır.

Redli 15 Plus paketi; 2000 dakika her yöne konuşma, sosyal, müzik ve iletişim pass ile birlikte 250 adet SMS bulunmaktadır. Aylık kontratlı ücreti  95 TL kontratsız ücreti ise 125 TL olarak belirlenmiştir.

Vodafone Red Ek Paketleri Nedir?

Vodafone Red ek paketler ile sınır tanımadan tarifenizi özgürce kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Birbirinden cazip fırsatlar sunan ek paketler ile sıkıntı yetaptan konuşma, sms ve internet kullanımına devam edebilirsiniz. Vodafone Red ek paketler şunlardan oluşmaktadır;

İşim Durmasın Paketi

Vodafone Red’lilere özel işim durmasın ek paketi ile işiniz hiç durmadan akışında devam ettiği gibi bir çok bunun bunun yanındalıktan da faydalanabilirsiniz. İşim durmasın ek paketi yalnızca 9,9 TL olup iptal etmediğiniz sürece tarifenize ek olarak her ay ilave edilir.

 • Paketi yalnızca işyeri olarak kayıt edilmiş Vodafone Red’liler kullanabilir. 2 ay ücretsizdir.
 • Arama asistanı, özel müşteri hizmetleri, cihaz ilk yardım hizmeti ve e-mail pass bunun bunun yanındalıklarına sahiptir.
 • Bu ek paket ile telefonsuz kalmazsınız. Telefonunuz kırılır veya arızalanırsa yedek telefon bunun bunun yanındalığından faydalanabilirsiniz.

Teknoloji Asistanım Paketi

Vodafone teknoloji asistanım paketi ile işyerinizde telefon, bilgisayar, yazıcı gibi teknolojik cihazlarınız arızalandığında anında teknik destek alabilirsiniz.

 • Teknoloji asistanım paketini işyeri sahibi Red’liler kullanabilir.
 • 2 ay ücretsiz olmakla birlikte aylık 14,9 TL tarifenize eklenir.
 • İptal etmediğiniz sürece her ay yeniler.

İşim Güvende Paketi

İşim güvende paketi işyerlerine özel bir ek paket olup ilk 2 ay ücretsiz ardından aylık 7,9 TL faturanıza ilave edilir. Vodafone ile güvenli depo ve dijital koruma hizmetleri alabilirsiniz. 100 GB depolama alanı ile sakladığınız verilerinize telefonunuzun başına bir şey gelse de başka bir cihazdan varabilirsiniz.

Avantajlı 15 GB Paketi

Vodafone avantajlı 15 GB paketi ile 39 TL’ye 15 GB internet alabilirsiniz. 1 ay için geçerli olan bu ek paketi yenilemediğinizde tekrar yüklenmez. Aynı haftada bile tekrar alınabilir.

Bol Bol 50 GB Paketi

Vodafone Bol bol 50 GB paketi ile 1 ay kullanabileceğiniz 50 GB interneti yalnızca 109 TL’ye alabilirsiniz. 1 ay bittiğinde tarife tekrar etmez. İnternet paketi yetmeyenler Vodafone bedava internet kategorimizi inceleyebilir.

Hediyeli 1 GB İnternet Paketi

Hediyeli 1 GB ek paket ile yurt içinde 1 ay kullanabileceğiniz 1 GB internetin yanında Vodafone dijital koruma hizmeti de 2 ay süreyle armağan edilir. Bu ek paketin fiyatı 19 TL olup bir ay sonunda biter ve tarife tekrarlamaz.

Haftalık 10 GB İnternet Paketi

Vodafone’un bu ek paketi ile 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 10 GB internet 29 TL’dir. İsteyenler Vodafone tarifeler kategorimizden farklı paketlere göz atabilir.

1 GB İnternet Destek Paketi

1 ay boyunca Sosyal paylaşım sitesi Facebook, İnstagram ve Sosyal paylaşım platformu Twitter’da kullanabileceğiniz 1 GB interneti 9 TL’ye alırsınız. İptal etmezseniz her ay faturanıza ilave edilerek yenilenir. Ayrıca Vodafone ek tarife ile Beşiktaş’ın her kazandığı maç için 250 MB internet armağan edilir. Yemek sepeti ve Kartal yuvasında indirim, maç bileti, imzalı forma gibi bunun bunun yanındalıklara da sahip olursunuz.

100 GB Güvenli Depo Ek Paketi

Vodafone ek paket ile 1 ay boyunca sosyal medveya kullanabileceğiniz 1 GB internet ve 100 GB depolama alanını 9 TL’ye alırsınız. İptal etmediğiniz takdirde yenileyen bir ek tarifedir.

Dijital Koruma Ek Paketi

Cihazınızı virüsler, zararlı yazılımlar ve ataklardan koruyabilirsiniz. Online işlemlerde kişisel verileriniz koruma altında olur. Ayrıca Vodafone ek paket ile 1 ay boyunca WhatsApp’da kullanılmak üzere 1GB internet armağan edilir. Paket fiyatı 9,9 TL olup iptal etmezseniz her ay yenilenir.

Vodafone dMags Dergi Paketi

Vodafone dMags dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet ve 10 dergi indirme hakkı olan bu ek paket 5 TL olup iptal etmediğinizde tekrar eder.  

WhatsApplı Arama Asistanı

Bu ek paket ile WhatsApp’ta kullanmak üzere 1 GB internetin bunun yanında arama asistanı almış olursunuz. Arama asistanı telefonunuz kapalı iken sizi arayanları telefonunuzu açtığınızda haber verir. Bu Vodafone ek tarife 9,9 TL olup iptal etmezseniz her ay tekrar eder.

Aylık 1 GB Hemen İnternet Paketi

Vodafone 1gb internet paketi ile gereksiniminiz olduğunda hemen 1 GB interneti 19 TL’ye alabilirsiniz. 1 ay boyunca kullanacağınız paket tekrar etmez.

Vodafone Astroloji Paketi

Vodafone Astroloji paketi ile 1 ay kullanabileceğiniz 1 GB internete ve Astroloji servisine 19 TL’ye sahip olabilirsiniz. İptal etmezseniz tarife devam eder.

Gamer Video Paketi

Oyunlar için kullanılan 26 yaş altı Vodafone üyelerine özel bir ek pakettir. Bu pakete sahip olmak için bundan öncekilerde kullandığınız bir oyun paketi varsa iptal etmeniz gerekir. Gamer video paketi 25 TL olup iptal etmediğinizde her ay tekrarlanır.

Haftalık Sosyal Pass Paketi

Vodafone’un bu ek paketi 1 hafta boyunca Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Sosyal paylaşım platformu Twitter, Instagram’da sınırsız kullanım sağlar. Görüntülü ve sesli konuşmalar pakete dahil olmamaktadır. Paket fiyatı 15 TL olup istemezseniz tarife devam etmeyecektir.

Haftalık Oyun Pass Paketi

Bu paket ile Vodafone internet kotanızdan harcamadan sınırsız oyun oynayabilirsiniz. 101 okey plus, çanak okey plus, tavla plus ve okey plus oyunları için geçerlidir. Ayrıca bu ek paket 45.000 çip armağanlidir. Fiyatı 6 TL olan paket siz yenilemezseniz tekrar etmez.

Vodafone Doldur Paketleri

Vodafone üyelerinin internetsiz kalmasını istemediğinden Doldur ek paketini sunuyor. İstediğiniz zaman yükleyebileceğiniz tekrar etmez. 1 Aylık doldur paket fiyat aralıkları;

 • Doldur 2 GB 19 TL
 • Doldur 3 GB 24 TL
 • Doldur 6 GB 29 TL
 • Doldur 8 GB 32 TL

Red Pass Müzik Paketi

Vodafone Red Pass paketi ile internetinizden harcamadan Spotify, Power Fm, Karnaval ve Fenomen müzik kanallarını sınırsız kullanabilirsiniz. Bu ek paket 12 TL olup her ay tekrar eder.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu