Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2024

tarafından
7
Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2024

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2024, blog bölümümüzde Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2024 ile ilgili bilgi topladık.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2024

  • Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları
    • Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Hakkında

Vodafone numara taşıma kampanyaları 2024 senesinde de bizlerin karşısında. Numarasını taşımak isteyen çoğu aktif üyenin, müşterinin kafasında numara taşımanın ne gibi avantajları olduğu sorusu beliriyor. Bu makalemizde sizlerle Vodafone numara taşıma kampanyaları nelermiş inceleyip, paylaşıyor bulunacağız. Numaramımızı taşımanın bizlere ne gibi avantajları, artıları olacak hepsini makalemizde siz değerli okurlarımıza paylaşmak istedik arkadaşlar. Haydi hep birlikte yazımızı okumaya devam edelim, bakalım Vodafone için numara taşımanın ne gibi avantajları mevcutmuş.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2024 Kampanya Açıklamaları:
Hediye Çarkı Garanti GB Numaranızı Vodafone’a taşıdığınızda aylık en düşük 5 GB armağan internet kazanıyorsunuz.
20 GB Bedava Sizlerle Evet, Vodafone ilk ay numarasını taşıyan üyelerine 20 GB interneti ücretsiz olarak sunuyor.
Sınırsız WP Avantajı Vodefone’a numaranızı yeni taşıdıysanız sınırsız olarak Whatsapp görüşmelerinizi görüntülü, görüntüsüz ücretsiz biçimde yapabilirsiniz.
İndirimli Tarife Kampanyası Vodafone’a geçişinizde ve de yeni hat alım işlemlerinizde indirimli tarifeleri tercih edebilirsiniz. Bilhassa online başvurularınızda tüm indirimlere ek olarak 3 ay + %15 indirim sizleri bekliyor.
vodafone numara taşıma kampanyaları 2024

Bazı numara taşıma kampanyaları yukarıda sizlerleydi. Aşağıda ise listeler halinde daha kapsamlı bir şekilde olarak paket paket olan kampanyalardan ve içeriklerinden söz edeceğiz.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Hakkında

vodafone numara taşıma kampanyaları 2024

Uyumlu Genç 4 Kampanyası ( Ücreti 24 TL ) : Bu kampanya ise ilk 3 ay boyunca yeni kullanıcılara özel olarak 24 TL’dir diğer aylar ise 28 TL olarak ücretlendirilmeye devam eder. 750 Dakika, 250 SMS, 2GB+2GB İnternet, her ay çarkta 10 GB ücretsiz internet avantajı gibi içerikler barındırır. Taahhütsüz fiyatı ise 48 TL’dir.

Uyumlu Bol Dakika Kampanyası ( Ücreti 25 TL ) : Bu paketin içeriği ise 1.500 Dakika, 250 SMS, 1 GB internet, her ay çarktan 5 GB internet gibi özellikler barındırmaktadır. Paketin tahhütsüz fiyatı 45 TL’dir. Dakika odaklı bir paket gereksiniminiz varsa bu avantajı değerlendirebilirsiniz.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Nedir?

Operatörün yeni müşterileri için sunduğu çeşitli kampanyalardır.

Fırsatları Nasıl Yakalarım?

Güncel bir biçimde takipte kalarak en yeni fırsatları yakalayabilirsiniz.

En Mantıklı Paket Hangisi?

İçeriği en gereksiniminiz olan paket, Vodafone numara taşıma kampanyaları 2024 için F/P oranı ışığında sizin için en uygun olan paket olacaktır.

Yukarda ki gibi ve daha birden çok kampanyayı takip edebilir, siz değerli okurlarımıza en uygun olanı seçip taşıma işleminize karar verebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ışığında bir paket ve kampanya seçmeniz sizin için en doğrusu olacaktır. Kullanmayacağınız internet ve sms işinize yaramaz.